Kouzelný svět pohádek 7 – Pinocchio, Čaroděj ze země Oz

Další, již sedmé pokračování animovaných pohádek MediaWay z edice Kouzelný svět pohádek 7 vyjde ve čtvrtek 14. srpna 2008. Bude obsahovat příběhy Pinocchio a Čaroděj ze země Oz. Cena 39,– Kč.

Pinocchio
Dobrodružná pohádka o Pinocchiovi patří k takovým příběhům, které jsou v oblibě napříč generacemi. Před dávnými časy žil jeden starý řezbář jménem Geppetto“ – právě tak začíná známá pohádka. Moudrý Geppetto, který pracuje se dřevem a tvoří, velmi touží po děťátku, a tak si vyřeže ze dřeva figurku a pojmenuje ji Pinocchio. Dobrá víla ví, že stařík je dobrý člověk, a tak dá Pinocchiovi život. Když ude hodnýn chlapec, stane se člověkem. Protože je ale Pinnochio zlobivý a nemá pevnou vůli, mnohým zloduchům se snadno podaří ho ošálit. Nakonec se z něj ale přece jen stane hodný chlapec a promění se v člověka.

Čaroděj ze země Oz
Kansan zasáhne tornádo a odnese Drothy, jejího psa Toto a celý jejich dům do země Oz. Aby se dostali zpátky do Kansasu. Aby se dostali zpátky do Kansasu, musí požádat o pomoc čaroděje ze země Oz. Na cestě do města drahokamů potkají Drothy a Toto strašáka, plechového dřevorubce a Iva. Každý z nich má jedno přání, a sice, aby se mohli přidat k Drothy.

Údaje o DVD:
Zvuk: DD 2.0 česky, DD 2.0 polsky
Titulky: české
Obraz: barevný 4:3 PAL
Délka: 50 minut
Typ disku: DVD 5
Bonusy: –