Pondělní Aha! s DVD – Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Vypadá to, že pondělní výlety do české kinematografie vzaly za své a deník Aha! na pondělí 1. září 2008 sáhne po úplně jiném šuplíku zábavy. Čeká na nás Jestli se rozzlobíme, budeme zlí za 49,- Kč. Film již před časem byl v nabídce Levných knih .

 

Bud Spencer a Terence Hill v bláznivé italské komedii jako Kid a Ben, automobiloví závodníci, kteří mají jediný cíl: zvítězit v soutěži a vyhrát červenou buginu. Nic víc k celoživotní radosti nepotřebují. Jenže do cíle přijedou oba v naprosto stejném čase a cena je jen pro jednoho. Červená bugina je pro oba doslova vytouženým snem. Do hry se však zapletou mafiáni, kteří jejich sen zničí. Šéf, podněcovaný psychopatickým doktorem, chce sobě a celému světu dokázat svou moc. Netuší ovšem, koho proti sobě poštval.

 

 

 

Tato komedie přináší plejádu neuvěřitelných gagů a situací s nimiž se dva hrdinové musí vypořádat. Jde o jednu z klasických ukázek žánru ke které se člověk po letech vždycky rád vrátí.

 

Žánr: Akční / Komedie

Země původu: Itálie / Španělsko

Rok vzniku: 1973

Délka: 96 minut

Původní název: Altrimenti ci arrabbiamo / Watch Out, We’re Mad

 

Světová premiéra: 29. březen 1974 – Itálie

Režie: Marcello Fondato

Scénář: Vicente Coello, Jesús R. Folgar, Marcello Fondato, Francesco Scardamaglia

Produkce: Mario Cecchi Gori, Luciano Luna

Hudba: Guido De Angelis, Maurizio De Angelis

Kamera: Arturo Zavattini

Společnost: Capital Films, Filmayer, Rizzoli Film

Natáčeno: Madrid, Španělsko / Řím, Lazio, Itálie

 

 

Hrají: Terence Hill (Kid), Bud Spencer (Ben), Deogratias Huerta (Attila), Patty Shepard (Liza), John Sharp (Šéf), Manuel de Blas (Paganini), Luis Barbero (Jeremiáš), Donald Pleasence (Doktor), Emilio Laguna (průvodčí), Rafael Albaicín, Giancarlo Bastianoni (gymnasta), Roberto Alessandri, Ada Pometti, José Yepes, Inés Morales, José Luis Lizalde, a další

 

Údaje o DVD (vydání v Levných knihách, co vydá Aha!, to uvidíme):


Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky (původní znění)

Titulky: žádné

Obraz: PAL 16:9

Bonus: žádný

 

{youtube}tkYtcMy4O28{/youtube} 

 

A ten střelec úplně na konci videoukázky, nepřipomíná vám náhodou někoho? Pokud ne, drobná nápověda – zkuste si v jeho rukou místo pušky představit sekeru. Pokud ano, tak je to podobnost čistě náhodná.