Deník Sport s DVD – Taxi 3

Ve čtvrtek 27. září 2007 se na stáncích objeví již třetí DVD z edice deníku Sport, akční komedie Taxi 3. Cena DVD bude 47,– Kč. Přebal bude součástí čtvrtečního vydání deníku Sport v příloze Magazín Sport. Cena novin s magazínem bude 15,– Kč.

Po fenomenálním úspěchu Taxi a Taxi Taxi, vyladili servismeni z produkční stáje Luca Bessona dobře známou vymakanou bílou čtyřistašestku a vyslali ji na třetí explozivní ryto do marseilleských ulic.
V ulicích Marseille řádí nový gang: zloději převlečení za Santa Clause vylupují banky. Komisaři Gibertovi (Bernard Farcy) musí přijít na pomoc Emilien (Frederic Diefenthal) a taxikář Daniel (Samy Naceri) se svojí „čtyřistašestkou“. A jako by toho nebylo dost, Danielovi začíná skřípat vztah s Lilly (Marion Cotillard), která se o jeho lásku nemíní dělit s žádným automobilem.
Znovu tedy uvidíte taxikáře Daniela se speciální károu, kterou si jako bokovku mohl klidně vystřihnout bondovský designér Mistra Q, policajta Emiliena, jenž minule přidusil svou plachost a prodychtil se kolegyni Petře (Emma Sjöberg) až na její karatistické tělo, ale samozřejmě i hromadu rafinovaných zločinců, kteří musí na konci polykat prach, zvířený michelinkami Danielova žihadla.
Žánr: Akční komedie
Rok vzniku: 2003
Země původu: Francie
Délka: 84 minut
Režie: Gérard Krawczyk
Námět: Luc Besson
Hrají: Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Bernard Farcy, Ling Bai, Emma Sjöberg, Marion Cotillard, Edouard Montoute, Claude Sese, Gérard Krawczyk, Sylvester Stallone

V edici deníku Sport vychází na filmovém DVD navíc bonus v podobě traileru a dvou videoklipů.

Jazyk: česky, francouzky
Titulky: české
Příbuzné texty:
• Deník Sport s DVD – Ponorka
• Deník Sport s DVD – Utržený ze řetězu