Europe Production – Příběhy kožených kalhot

Dnes v úterý 16. září 2008 vyšla na DVD kultovní erotická komedie ze sedmdesátých let Příběhy kožených kalhot. Cena 49,- Kč, vydavatelem je  Europe Production.

Kam schová pravý horal mikrofilm s důležitým tajným vzorcem? Do kožených kalhot samozřejmě! A protože v této krásné krajině má hodně lidí kožené kalhoty, stojí agenti, kteří po vzorci pátrají, před velkým problémem: Které koženky jsou ty pravé?

Vzorec, kolem kterého se všechno točí, objevil profesor Solo. Umožňuje výrobu benzínu z odpadu. Na útěku před agenty Sally a Heinerem stačil ještě profesor v poslední minutě předat mikrofilm nájemci benzinky Sandlerovi, který ho okamžitě ukryl do svých jelenicových kalhot. Zatímco se agenti pouští do inspekce kožených kalhot – což Sally činí samozřejmě menší potíže, než jejímu mužskému kolegovi – Sandler a jeho přátelé se už vidí jako alpští ropní šejkové.

Ale honba za mikrofilmem a profesorem, který jediný umí vzorec použít, je stále komplikovanější. Neboť mezi zdejšími pěknými děvami a fešnými hochy a párem agentů, který se lásky také nezříká, vznikají další problémy, které se i přes plné tělesné nasazení dají řešit jen velmi těžce.Konečně ale všechno pokročí tak daleko, že profesor má zase zpět svůj vzorec, hoši mají svá děvčata – vše může tedy vypuknout…

Hrají: Sally – Alena Penz, Heiner – Alexander Miller, Sandler – Alexander Grill, Anna Sandler – Sissy Löwinger, Tino – Rinaldo Talamonti, Policista – Schaffer Hans Terofal, Claudia – Eva Garden, Lois – Jürgen Schilling, Doktor – Ulrich Berger, Profesor Solo – Walter Feuchtenberg, Lékárník – Gerry Thiele, Huber – Gerd Eichen,
Zenzi – Joana Jung, Franz – Walter Klinger, Emil – Erhard Weller, Mirl – Elizabeth Felchner.
Originální název: Auf der Alm da gibt´s koa Sund
Vedoucí výroby: Günter Eulau
Asistent kamery: Horst Knechtel
Asistent režie: Ulrich Strobek

Zvuk: Walter Prokoš
Kostýmy: Edda L´Arronge
Maskér: Christa Krebs
Střih: Christiane Leyrer
Výprava: Robert Fabiankovich
Kamera: Heinz Hölscher
Scénář: Hubert Frank
Režie: F.J. Gottlieb

Produkce: Lisa-Film Mnichov