Prague Promotion – Žena za pultem 5

Televizní seriál Žena za pultem o prodavačce Anně, kolektivu a její rodině, v hlavní roli s J. Švorcovou. Pátý disk, obsahující devátý a desátý díl, je sice naplánován na neděli 5. října 2008, jak už ale zkušenost z předchozích dílů ukazuje, se dá však počítat spíše s pondělkem 6. října. Cena 50,- Kč.

09. díl – Příběh důchodkyně Kubánkové – Září:

O takových starých paních, jako je bábi Kubánková "od lahví" se říká, že jsou bručivé. Ona vlastně žbrblá jen tak ze zvyku. A potom – kdo ví, jak jí je, když se denně vrací domů, kde na ni už nikdo nečeká. Až jednou zaklepal na dveře samoobsluhy takový "žebravý dědeček". A s ním zaklepal na dveře i příběh bábi Kubánkové.

Hrají: Jana Boušková, Petr Haničinec, Josef Langmiler, Dana Medřická, Vladimír Menšík, Marie Motlová, Jiřina Švorcová, Božena Böhmová, Jaromír Hanzlík, Vladimír Hlavatý, Daniela Kolářová, Hana Maciuchová, Růžena Merunková, Jan Potměšil, Bedřich Prokoš, Zdeněk Řehoř, Karolína Slunečková, Simona Stašová, Lenka Termerová, Bohuš Záhorský.
10. díl – Příběh šéfova syna – Říjen:
Vedoucí Karas se snaží, aby bylo vše v nejlepším pořádku v práci i doma. Dělá vše, aby syn Vašek dostudoval na lékařské fakultě a jako lékař dělal otci jen radost. Proto je Karas ochoten podstoupit vše. Až do té doby, než mu Vašek sdělí, že pro ten svůj život potřebuje také to, co podle táty vůbec není v pořádku.

Hrají: Jana Boušková, Petr Haničinec, Věra Kubánková, Josef Langmiler, Vladimír Menšík, Petr Svojtka, Jiřina Švorcová, Božena Böhmová, Jaroslava Brousková, Jaromír Hanzlík, Vladimír Hlavatý, Daniela Kolářová, Hana Maciuchová, Dana Medřická, Marie Motlová, Jan Potměšil, Bedřich Prokoš, Zdeněk Řehoř, Soběslav Sejk, Karolína Slunečková, Simona Stašová, Lenka Termerová.
Údaje o DVD:
Zvuk: česky DD 2.0
Obraz: 4:3
Titulky: české pro neslyšící
Délka 5. dílu: 51:32
Délka 6. dílu: 51:59
Typ disku: DVD 9
Regiony: ALL