ABC – UFO: Afterlight

 

A po mírumilovné hříčce od ŠDP nyní něco drsnějšího pro dopělejší hráče. Vetřelec z vesmíru opět útočí ve třetím díle strategické série UFO od Altaru. Vyjde v edici PC her časopisu ABC tentokrát výjimečně ve čtvrtek 20. listopadu 2008. Cena 37,- Kč

 

PC hra je pokračováním titulů UFO: Aftermath a UFO: Aftershock, které přináší zbrusu nový pohled na události z Aftershocku, tentokrát z perspektivy opuštěných lidských osadníků Marsu. Co se konceptu týče, mohou příznivci obou výše jmenovaných UFO titulů očekávat opět kombinaci strategie v globálním měřítku a taktických tahových misí.

Tentokrát však čekejte propracovanější RPG elementy v podobě nového tréninkového systému a užití speciálního vybavení. Významných úprav se dočkala jak část taktická, tak strategická. K dispozici jsou samozřejmě nové technologie ke zkoumání a kupříkladu i nové možnosti diplomatického charakteru, jejichž užití ovlivňu vývoj příběhu. Připravte se na zbrusu nové lokace zcela odlišných od těch známých z předešlých dílů a potěšující je rozhodně i možnost zařadit do týmu robota, nebo mimozemšťana. Další novinky se pak týkají nových zbraní, brnění, nové bojové taktiky pro soupeře, možnost vstupovat do budov a další.

Výrobce: ALTAR Games
Vydavatel: Cenega
Distributor: Prague Promotion / Abc
Platforma: PC
Multiplayer:  Ne
Minimální konfiguace: CPU 1000 MHz, 512 MB RAM
Doporučená konfiguace: CPU 2000 MHz, 768 MB RAM