DVD edice – Místo nahoře – komplet na 4 DVD

Umění, jak z jediného titulu vytěžit maximum a přesvědčit i ty, kteří zatím odoláváli, nám dnes ukazuje vydavetel DVD edice. Seriál Místo nahoře, který vycházel letos na jaře po jednotlivých discích vás celý vyšel na 196,- Kč. A nyní vše úhledně zabaleno v jednom balíčku v akci tohoto měsíce za polovic – za cenu 99,- Kč.

O seriálu jsme již psali, takže se omezíme jen na konstatování, že pokud měl někdo v minulosti pocit, že ho seriál oslovil natolik, že by ho případně byl ochoten zakoupit na DVD, ale neučinil tak, má nyní ještě další šanci.Mohli bychom mluvit o efektu, který popsal pan Hrabal ve Slavnostech sněženek: Nekup to, když je to tak levné…

Pro ty, které nabídka nepřesvědčí ani nyní a kladou si otázku, jestli by cena mohla jít ještě níž, a jestli a půl roku bude celý komplet prodávat za 49,-:  i to je možné, ale spíš to vypadá tak, že v této akci se vyprodá zbytek neprodaných výlisků a další kolo hned tak nebude. Ale to je samozřejmě jen můj dohad, každopádně pro ty, které seriál zaujal nebo jejich blízké je to šance pro získání výhodného dárku.
Disk 1 obsahuje:
1. díl – PŘÍJEZD. 2. díl – DůM. 3. díl – ODJEZD. 4. díl – MATURITA.
Disk 2 obsahuje:
5. díl – KOZÁCKÁ VODKA. 6. díl – KONCERT. 7. díl – LOM.
Disk 3 obsahuje:
8. díl – STUDIO. 9.- díl – VESELKA. 10. díl – NEHODA.
Disk 4 obsahuje:
11. díl – POSLEDNÍ CESTA. 12. díl – KONEC SVĚTA. 13. díl – VŠECHNO JE JINAK.

Bonus: Film o seriálu.