Nová edice LN – Audioknihy

Právě začíná vycházet nová edice Audioknihy Lidových novin. Herecké hvězdy čtou povídky z per nejznámějších českých klasiků, jež patří ke skvostům české literatury. Již zítra 4. 4. 2008 vychází první dvojCD Ota Pavel – Nejen o rybách. Cena až tak lidová nebude, bratru 149,– Kč, což třeba v konkurenci s audio CD, které vydává Deník, je docela dost.

Vzhledem k velkému ohlasu na dosud vycházející edice Lidových novin pro vás vydavatelé těchto novin připravili exkluzivní řadu nahrávek Audioknihy na CD. Představují vám výběr těch nejznámějších povídek z české literatury v podání předních hereckých legend.

Audioknihy jsou současným trendem v řadě evropských zemí a skvěle poslouží pro oddech, zábavu ale i k učení povinné literatury. V následujících šesti týdnech tak můžete do své knihovny zařadit Otu Pavla, Karla Čapka nebo Bohumila Hrabala a jednoduše si je kdykoliv a kdekoliv poslechnout na CD – v autě, na cestách nebo třeba při domácích pracích.
obrazek

Ota Pavel – Nejen o rybách čte Vlastimil Brodský
V prodeji od: 4. 4. 2008

2 CD – 90 min. Cena: 149,–

Známé i méně známé povídky z pera brilantního českého literárního vypravěče: Potok pana inženýra, Černá štika, Pytlačení I, Pytlačení II, Mám rád tu řeku, Jak šel táta Afrikou, Běh Prahou. Nahrávku uvádí režisér Jiří Šrámek. Uslyšíte i hlasy členů autorovy rodiny.

V edici dále vyjde:

11.04.2008 – Bohumil Hrabal – Pábitelé
18.04.2008 – Jan Neruda – Povídky malostranské
25.04.2008 – Josef Škvorecký – Ze života lepší společnosti
02.05.2008 – Karel Čapek – Povídky z jedné kapsy
09.05.2008 – Jaroslav Hašek – Povídky