Vapet – filmy pro každého: DVD říjen 2005

V edici VAPET vychází dne 7. října 2005 tři nové filmy na DVD. Jsou to tyto tituly: Romasanta hon na vlkodlaka, Jak Felix zachránil vánoce a Maléry pana účetního.


Romasanta hon na vlkodlaka

V polovině 19. století docházelo ve Španělsku k sérii dlouho neobjasněných bestiálních vražd. Desítky obětí byly doslova rozsápány a znetvořeny. Mezi lidmi se začaly šířit pověsti o bytosti, která je ve dne spořádaným člověkem a v noci vraždící bestií. Kdo je tajemný muž jménem Romasanta?

Tento film byl natočen podle autentických soudních spisů té doby.

HRAJÍ: JULIAN SANDS, ELSA PATAKY, JOHN SHARIAN
PRODKUKCE: JULIO FERNÁNDEZ, BRIAN YUZNA
KAMERA: JAVIER G. SALMONES
HUDBA: MIKEL SALAS
STŘIH: DAVID GALLART
KOSTÝMY: SONIA GRANDE
SCÉNÁŘ: ELENA SERRA, ALBERTO MARINI
REŽIE: PACO PLAZA

Jazyk: česky, anglicky
Délka: 95 minut
DVD 9
Zvuk: Dolby digital 5.1
Titulky: české
Bonusy: Trailer, film o filmu, z natáčení, rozhovory, z naší nabídky

 
 
Jak Felix zachránil Vánoce

Felix se svým kamarádem Poinsym musí zastavit darebného Profesora, který se rozhodl zničit Vánoce! K tomu vynalezl stroj, kterým chce vytvořit největší sněhovou bouři na světě. Jestliže jeho plán vyjde, Vánoce budou navždy zrušeny. Podaří se Felixovi a jeho kamarádům zastavit plány šíleného Profesora??

Jazyk: česky
Délka: 72 minut
DVD 5
Zvuk: Dolby digital 5.1

Maléry pana účetního

 
 
Ugo Fantozzi pracuje jako účetní a je to největší smolař, jakého jste kdy viděli. Doma ho každý den vítá hloupoučká manželka a dcera, kterou si občas plete s opicí. K tomu všemu na něj číhá malér na každém kroku… Komedie plná trapasů vás zaručeně rozesměje!
V hlavní roli Paola Villaggia v komedii Maléry pana účetního (Fantozzi contro tutti) dále hrají – Milena Vukotic, Gigi Reder, Camillo Milli, kamera – Claudio Cirill, hudba – Fred Bongusto, režie – Paolo Villaggio
Jazyk: česky, italsky
Délka: 94 minut
DVD 5
Zvuk: Dolby digital 2.0
Titulky: české
Bonusy: Filmová upoutávka