DVD HIT – Piti, Piti, Pa

Pro každou distribuční společnost, která "žije" z distribuce nových filmových titulů, musí být přímo požehnáním, když má ve svém portfoliu současně práva i na "zlatou klasiku", ke které se každý rád vrací. Jedním z osvědčených zástupců "filmových návratů" jsou komedie s Loiusem de Funésem. Komedie Piti, Piti, Pa vyšla v úterý 20. ledna 2009 v edici DVD HIT za cenu 49,- Kč.

Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah – sex – manželství – sňatek – dítě, nebo cokoliv z toho, což pro dívku znamená konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení zavládne, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu, klid před děvčaty a především svou autoritu.

Ve filmu si slavný komik zahrál se svým synem Olivierem de Funésem, kterého měl se svou druhou manželkou Jeanne Augustinou Barthelémy de Maupassant – de Funès.

Funésovská série Intersonicu sestávající z pěti filmů – Pošetilost mocných, Hibernatus, Piti, Piti Pa, Grand restaurant pana Septima a Oskar (na ty ostatní drží práva HCE) vyšla již v minulosti jako přílohy časopisu TV DUEL a byla ke koupi i v Levných knihách. Zajímavé je, že ačkoli grafická úprava obalů v reedici DVD HIT vychází z původního vydání, jednotlivé filmy jsou jinak očíslovány. Například právě Piti Piti Pa neslo v původní edici číslo 3, nyní je to dvojka.

DVD obsahuje český dabing s Františkem Filipovským

Země původu: Francie
Rok vzniku: 1970
Originální název:  L‘ Homme orchestre
Délka: 82 minut
Žánr: Komedie

Režie: Serge Korber
Hrají: Louis de Funès, Olivier de Funès, Paul Préboist, Paola Tedesco, Martine Kelly

Menu DVD

Údaje o DVD:
Výběr kapitol 
Zvuk: Dolby Digital 2.0 francouzsky, česky
Titulky: české
Nastavení zvuku a titulků 
Obraz: barevný PAL DVD5 16:9
Bonusy: Fotogalerie, Filmografie, Trailer (Hibernatus)  
Bonus