Vapet dětem – Zázrační pejsci

Vapet dětem v sobotu 14. února 2009 nabídne další ze zvířecích filmů, tentokrát to budou televizní Zázrační pejsci za 48,- Kč, kteří se už dočkali i dalšího pokračování. Jsou to jen obyčejní nalezenci, ale dokáží dělat velké zázraky.

Informační zdroje se mírně rozcházejí v detailech, tudíž citujme zaprvé:

Stěhování nemá nikdo moc rád a ani Charlie není zrovna nadšený, že musí opustit své kamarády a všechno, co zná a má rád. Jenže co se dá dělat, už přijíždějí do nového domu, který má jednu velkou nevýhodu. Nesmí v něm žít žádné domácí zvíře. Charlie sice žádné nemá, ale brzy po příjezdu si najde skvělou psí kamarádku, která má navíc krásná štěňátka. Nejsou to ale obyčejní psi, jsou zázrační, umí totiž uzdravit lidi. Charlie se chce o všechny pejsky postarat, jak nejlépe umí, ale nejdřív musí vyřešit, kam je schovat.

A citujme zadruhé:

Americký rodinný film vypráví o věčném tématu vztahu člověka a psa. Tentokráte však nejde o psa obyčejného. Ačkoliv je hlavní hrdinka, fenka Annie, jen obyčejný nalezenec, dokáže neuvěřitelné věci. Právě to objeví malý chlapec, který přemluví své rodiče, aby se nemocného zvířete ujali. Čeká ho však další překvapení v podobě roztomilých štěňátek, která, jak se zdá, mají magickou moc pomáhat lidem a uzdravovat jejich nemoci i bolesti.

Příběh vznikl volně na motivy dětských knížek Sandry Philipsonové o psích hrdinech Maxovi a Annie.

Žánr: Dětský / Drama

Země původu: USA

Rok vzniku: 2003

Délka: 90 minut

Původní název: Miracle Dogs

Režie: Craig Clyde

Námět: Sandra J. Philipson (kniha "Annie Loses Her Leg but Finds Her Way")

Scénář: Craig Clyde

Produkce: Steve Austin, Jonathan Bogner, Bryce W. Fillmore, Patricia Gillum, Don Haderlein, Terry Kennedy, Stuart E. Rawitt, Rena Tonelli

Hudba: Joseph Conlan

Kamera: Neal Brown

Společnost: Tag Entertainment

Natáčeno: Chagrin Falls, Ohio, USA / Cleveland, Ohio, USA / Ridgecrest, Kalifornie, USA

Hrají: Kate Jackson (Terri Loganová), Ted Shackelford (Dr. Ben Logan), Alana Austin (Kelly Maguireová), Stacy Keach (C. W. Aldrich), Rue McClanahan (Katherine Mannion), Daniel Roebuck (Dr. Elliot), Wayne Rogers (Dr. Marchant), Josh Hutcherson (Charlie Logan), K. C. Clyde (Andy Malone), Dudley Swetland (Esward Rathbone), Patrice Moncell (Leeza Madison), Talbot Pery Simons (Louie Cardona), Greh Violand (Dr. Ecklin), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky, slovensky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: žádný