Vapet pro každého – Dvojčata

Nenechte se mýlit názvem. Tentokrát nejde o komedii s Arniem. Vapet v úterý 3. března 2009 v edici Pro každého vydává Dvojčata za 48,- Kč, ale jde o původně televizního zástupce kriminálního žánru ze Španělska.

Agent Europolu Tom Brindle je povolán do Barcelony, aby pomohl vypátrat sériového vraha, přezdívaného Pygmalion. Během vyšetřování je na místě činu nalezena DNA. Na základě tohoto jediného důkazu je zadržen mladý voják Marco Soler. Ten má však dokonalé alibi. Další vyšetřování odhalí nečekanou skutečnost. Marco má bratra, dvojče. Ten se vší pravděpodobností hrůzné činy páchal. Brindle se s Marcovou pomocí snaží sestavit psychologický profil vraha a odhadnout jeho další kroky. Jedna věc mu ale stále vrtá hlavou. Když je Marco dvojčetem vraha, nemá sám sklony k zabíjení?

Vapet pro každého - Dvojčata

Žánr: Krimi / Psychologický

Země původu: Španělsko

Rok vzniku: 2008

Délka: 95 minut

Původní název: Reflections

Režie: Bryan Goeres

Scénář: Darby Parker, Jay Beattie

Produkce: Manuel Corbi, Roger Corbi, John J. Kelly, Albert Morera, Fernando Szew

Hudba: Sean Murray

Kamera: Jacques Haitkin

Společnost: Marvista Entertainment / Drimtim Entertainment

Hrají: Timothy Hutton (Tom), Miguel Ángel Silvestre (Marco), Fernando Guillén Cuervo (Álvarez), Tània Sàrrias (Elena), Ivana Miño, Dominik García-Lorido (Kate), Brendan Price, Rubén Arroyo, Romina Cocca (reportérka), Tony Corvillo (detektiv), Laura Cotenescu, Angelina Llongueras, a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9

Bonus: žádný