Špidla Data Processing – Moje farma

 

Jakýsi ideální obraz utěšeného a fungujícího hospodářství, ostře kontrastující se stavem českého zemědělství tak jak ho známe dnes, můžete nalézt v zábavné logické hře pro celou rodinu Moje farma, kterou společnost Špidla Data Processing pro Vaši potěchu a ukrácení dlouhé chvíle vydává za 49,- Kč již zítra, ve čtvrtek 19. března 2009.  

 

 

Dýcháte čerstvý vzduch, nad hlavou se vám rozprostírá modré nebe a před vámi rozlehlý lán půdy. Nyní je to jen na vás, jak si povedete. Čeká vás spousta práce, ale ještě více zábavy!

Připravte se na sadbu, obdělávání a zalévání. Je to práce na celý den; pak ale můžete sklidit bohatou úrodu. A až ji odvezete na trh, získáte za svou produkci spoustu peněz.

Za svou lopotu budete náležitě odměněni: čím více peněz vyděláte, tím rychleji budete moci vylepšit a dokoupit zajímavé vybavení farmy. Pak lehce zpracovat vypěstované suroviny v zákazníky žádané produkty. Už nebudete jen prodávat slunečnicová semena, rajčata či kukuřici, ale za pomoci nakoupených strojů nehorázně zbohatnete na slunečnicovém oleji, kečupu či popcornu.

Dokážete vydupat z malého hospodářství fungující a prosperující velkofarmu? Zkuste to – budete se skvěle bavit! Vyhrňte si rukávy a pusťte se do farmaření!

Nepropásněte svou šanci strávit chvíli na jednom z nejvíce vzrušujících míst na zeměkouli – toto místo je na své vlastní farmě!

Ve hře se můžete těšit na:

30 zábavných úrovní

5 druhů rostlin

9 různých produktů

9 cen pro dobré farmáře

neomezený herní čas

Moje farma je lehce zvládnutelná a snadno ovladatelná hra . <Nadchne vás nádherné grafické zpracování a hratelnost dovedená k dokonalosti