Amercom – Hercule Poirot DVD 7

Ediční řada vydavatelství Česká Média Amercom Hercule Poirot pokračuje. Sedmé DVD se objevilo v pátek 20. března 2009 opět jen ve vybraných novinových stáncích. Obsahem sedmého DVD jsou opět dva díly, a sice:  Dáma se závojem a Ztracený důl. Cena 69,- Kč.

01. Dáma se závojem
Inspektor Japp vyšetřuje krádež diamantů v klenotnictví, zatímco Poirota z nudy vytrhne až návštěva tajemné dámy v závoji. Ta se představí jako lady Millicent a žádá detektiva o zásah proti jistému Lavingtonovi, jenž ji vydírá na základě dopisu, který v mládí napsala. Je ale skutečně všechno tak, jak se zdá? Vždyť i Poirot s Hastingsem se dokonce nakrátko změní v lupiče…
Originální název: "Agatha Christie: Poirot" – The Veiled Lady

02. Ztracený důl

Do Londýna přijíždí čínský obchodník Han Wu Ling, aby zástupcům banky, v níž má shodou okolností účet i Poirot, prodal mapu umožňující najít starý stříbrný důl. Wu Ling však do banky nedorazí a jeho tělo je později nalezeno v Čínské čtvrti. Hercule Poirot však neřeší jen tento případ – stav jeho bankovního konta se nečekaně propadl do minusu a s kapitánem Hastingsem navíc hraje partii hry Monopoly….
Originální název: "Agatha Christie: Poirot" –  The Mine
Země původu: Velká Británie
Rok vzniku: 1990
Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 4:3
Zvuk: český dabing stereo 2.0, polsky lektor stereo 2.0

Titulky: české, polské
Délka: 101 minut

Typ disku: DVD 5
Regiony: 2, 4
Bonusy: —