Golfová školička s Dádou 1.

Kromě běžných žánrů jako jsou filmy, dokumenty či pohádky se na DVD občas objeví i tzv. "instruktážní" pořady, které radí například jak si upéct buchtu, ulovit rybu, vyložit karty apod. I když se tyto stránky apriori snaží těmto žánrům spíše vyhýbat, dnes učiníme malou výjimku a jen pro úplnost zmíníme DVD Golfová školička s Dádou 1., kterou vydalo T Production CZ v pátek 20. března 2009 za 49,- Kč.

Golf je velmi uklidňující sport, který i u nás získává stále více na popularitě. Je také poměrně bezpečný, například na rozdíl od lyžování. Zde vám nehrozí, že si zlomíte okončetiny nebo že vás smete projíždějící snowboardista ve vysoké rychlosti, případně že na vás spadne lavina. Také nejste závislí na dostatku sněhu. Jediné nebezpečí, které vám hrozí, je rána spoluhráčovým nesprávně odpáleným golfovým míčkem do hlavy. Na zmiňovaném DVD se tedy dozvíte například jednu ze základních pouček – míčky se zacilují na jamky, ne na okolní stromořadí. Taky by se vám totiž mohlo stát, že sestřelíte nějakého ptáčka zpěváčka chráněného zákonem, a golfové sportování se vám pak díky tučné pokutě notně prodraží.

Jak je z pořadového čísla v názvu patrné, bude následovat více dílů.

Golfovou školičkou nás provede Dáda Patrasová, golfový profesionální trenér Daniel Štika a cvičitelka golfu Kateřina Stočesová. První díl golfové školičky představí základní pravidla golfu, golfovou etiketu a vybavení hráče. Seznámíme se s golfovým hřištěm a naučíme se putting a chipping. Také nás potěší Dádiny písničky a "radu do bagu" nám dá zkušený golfista a populární moderátor Marek Eben.

Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 4:3
Zvuk: DD 2.0 česky
Titulky: —
Délka: 38 minut

Typ disku: DVD 5
Regiony: All
Bonusy: Golfový slovníček, Průvodce golfovým vybavením, Golfová rozcvička s písničkami Bum Bác a Golfové námluvy.