Report 4/09 + DVD Live at Montreux

Tento týden, zvláště jeho závěr, byl opět bohatý na různé přílohové nosiče. Z toho na co se v průběhu tohoto týdne nedostalo, stojí za zmínku DVD Live At Montreux – The Best Moments 1977-2006, které vyšlo jako příloha časopisu Report 04/2009 na Apríla ve středu 1. dubna 2009  za cenu 79,- Kč.

DVD příloha:
LIVE AT MONTREUX – BEST MOMENTS
Luxusní přílohou je koncertní DVD, upomínající na nejvýraznější okamžiky legendárního festivalu od začátku 80. let až po nedávnou minulost. Jeden hit za druhým ve výborné kvalitě:
MIKE OLDFIELD, JAMES BROWN, ERIC CLAPTON, JAMIROQUAI, SUZANNE VEGA, TALK TALK, GEORGE BENSON, GARY MOORE, UB40, YES, SANTANA, KORN, DEEP PURPLE, GEORGE CLINTON, CURTIS MAYFIELD.

Obsah DVD:
 
01. MIKE OLDFIELD – Tubular Bells, Part 1 (1981)
02. JAMES BROWN – It’s Too Funky In Here (1981)
03. ERIC CLAPTON – I Shot The Sheriff (1986)
04. GEORGE BENSON – Never Give Up On A Good Thing (1986)
05. TALK TALK – Such A Shame (1986)
06. CURTIS MAYFIELD – Move On Up (1987)
07. GARY MOORE – Out In The Fields (2002)
08. UB40 – Kingston Town (2002)
09. YES – Magnification (2003)
10. JAMIROQUAI – Alright (2003)
11. SUZANNE VEGA – Marlene On The Wall (2004)
12. GEORGE CLINTON & PARLIAMENT/FUNKADELIC – Bop Gun feat. Steve Boyd (2004)
13. SANTANA – Jingo (2004)
14. KORN – Freak On A Leash (2004)
15. DEEP PURPLE – Highway Star (2006) 
Časopis:
NA TITULCE DEPECHE MODE, UVNITŘ ROZHOVORY S PEARL JAM, JEAN MICHEL JARREM, UDG ČI APOCALYPTIKOU, VÝLET S WOHNOUT NEBO SERIÁL O ČESKÉM METALU.
PŘÍLOHOU JE DVD S NEJLEPŠÍMI KONCERTY Z LEGENDÁRNÍHO FESTIVALU V MONTREUX.

Z obsahu:

DEPECHE MODE
Exkluzivní rozhovor s Martinem Gorem, Davem Gahanem a Andrew Fletcherem nejen k nové desce a sondu do duší českých DM fans připravil Filip Macháček.

ANNIE LENNOX
Právě vychází kompilace hitů dvacetileté sólové kariéry Annie Lennox.
Skladbami, které na kolekci najdeme, nás provedla sama zpěvačka.

JEAN MICHEL JARRE

Loňské koncerty k 30. výročí alba Oxygene měly silnou odezvu a francouzský elektronický eskamotér se s hlavou plnou plánů vrhl do příprav dalšího turné. Co vše chystá, zjistíte v rozhovoru Filipa Tomáška.

PEARL JAM
Vzpomínky na grunge – i tak by se dalo nazvat interview, v němž seattleská pětka rekapituluje dvacet let na scéně. Zajímá vás, jak vznikalo kultovní album Ten, jehož reedice právě vychází, nebo jak se z plachého Eddieho Veddera stal frontman první velikosti?

WOHNOUT
Zábavnou reportáž z putování Wohnoutů po Moravě doplňují ještě zábavnější fotky. Název Když muzika zasvrbí je vskutku výstižný…

APOCALYPTICA
Hned třikrát oblaží během dubna české a moravské posluchače nářez proslulých finských cellistů. Skupina současně chystá nové album a nejen o něm se dočtete v aktuálním rozhovoru.

MARILYN MANSON

Antikrist Superstar, tak nazval sám sebe krátce poté, co pronikl v polovině 90. let do mainstreamu. V podstatě hraje jen rock’n’roll, který na každé desce ohne jiným směrem. Čím nás Manson vyděsí tentokrát?

ŽENY V ČESKÉM METALU
Další pokračování oblíbeného seriálu Ta naše metalománie je zaměřeno na zpěvačky: Lucie Bílá, Tanja, kapely Lochness, Loretta a dalších pár dívek bylo příjemným zpestřením začátků metalu v Československu. Komentují Radim Pařízek, Miloš Dodo Doležal, Aleš Brichta, Ota Hereš ad.

LIVE: AC/DC, Anděl 2008, Dan Bárta, Eagles of Death Metal, White Lies, Laurent Garnier
ROZHOVORY: Depeche Mode, Annie Lennox, Pearl Jam, Apocalyptica, UDG, Mig 21, Lety mimo, Moimir Papalescu
TÉMA: Cizinci v české hudbě II.
BUBÁK: Marilyn Manson
SMRT: Lux Interiér (The Cramps)
FRESH ENERGY:Nightwork
REPORT: s Wohnout na Moravě, Noční život v Bruselu
NA CESTÁCH: Rennes
UCHO: Ondřej Brzobohatý
SLOUPKY: Honza Křížek, D.A.Rodriguez, Roman Lipčík, Ondřej Bezr, Jan „Visací“ Haubert, Tomáš Turek, Jana Kománková, Honza a Matěj Homolové
6x SOUTĚŽ o nejnovější CD a DVD
Recenze CD, DVD, PC her, knih, webů, filmové premiéry, hudební TV tipy, clubbing, drogová poradna, fotoreport, technologie, MP3 paráda, multimedia, bazar
ŽEBŘÍK 2008 – komplet. výsledky a fotoreport