Vapet vás baví – Hroši v Africe

Přísun DVD disků na pulty novinových stánků je dnes již téměř kontinuální. Pokud chodíte do trafiky denně, skoro vžy tam najdete něco nového. Až dosud platilo, že v cenové kategorii 38,- Kč se jednalo o příbaly deníků. Jak se zdá, nyní toto pravidlo přestává platit. Prvním samostatným diskem za příbalovou cenu je titul z nové edice Vapetu, která se jmenuje Vás baví. Jde o film Hroši v Africe, který již před nějakým časem vyšel v edici Vapet – filmy pro každého za cenu 150,- Kč. Nyní ho koupíte za zmiňovaných 38,- Kč v papírové obálce. 

 

Chcete-li provozovat cestovní kancelář v Africe, nekupujte si městský autobus. Africké silnice nejsou nejvhodnější pro městské vozidlo. Budete-li organizovat safari, zajistěte si zejména účast zvířat, jinak budou vaši zákazníci docela naštvaní. Ale toužíte-li po zcela šokující dovolené, využijte služeb dvou kamarádů v Africe, které v této komedii ztělesňují Terence Hill a Bud Spencer. A ještě jedna věc, nikdy s nimi nehrajte karty. Pokud ovšem nejste šílení. 

 

Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou si cestovní kancelář pod tropickým africkým sluncem. Jako rození smolaři však nemají lehký život a na jejich výpravy šokovaní turisté jen tak nezapomenou. Zejména pokud měli tolik nerozumu, že si s nimi chtěli zahrát karty. Hůř už totiž mohli dopadnout jen ti, kdo si dovolili ohrožovat zvířata, která oba svérázní průvodci potřebovali pro své podnikání. 

Žánr: Akční / komedie / Dobrodružný

Originální název: Io sto con gli ippopotami

Země původu: Itálie

Rok vzniku: 1979

Délka: 100 minut

Režie: Italo Zingarelli

Scénář: Barbara Alberti, Amedeo Pagani, Vincenzo Mannino, Italo Zingarelli

Produkce: Vincent G. Roberto Palaggi

Hudba: Walter Rizzati

Kamera: Aiace Parolin  

Hrají: Terence Hill, Bud Spencer, Joe Bugner, May Dlamini, Dawn Jürgens, Malcolm Kirk, Ben Masinga, Les Marcowitz, Johan Naude, Nick Van Rensburg, Hugh Rouse, Mike Schutte, Kosie Smith, Joseph Szucs, Sandy Nkomo

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 italsky, 2.0 česky

Titulky: česky  

Obraz: barevný PAL 16:9 

Bonus: žádný