Lidové noviny – Vesmírná odysea 1

 

A je zde opět něco pro nás milovníky dokumentů a navíc obdivovatele nekonečných hlubin vesmíru. První díl cyklu Vesmírná odysea 1 – Výprava k planetám vyjde v Lidových novinách ve čtvrtek 16.  dubna 2009 za cenu 49,- Kč

 

 

Cena DVD 49 Kč je platná jen po předložení slevového kuponu, který získáte zakoupením deníku Lidové noviny. DVD je v prodeji jeden týden od jeho vydání. Zákazníci, kteří nemají zájem o noviny, si mohou DVD zakoupit samostatně za plnou cenu 149 Kč pouze na servisních centrech vydavatelství MAFRA, a. s. 

 

 

 

Vytyčili jsme si za cíl prozkoumávat vzdálené vesmírné světy. V minulém století jsme učinili první kroky když jsme vstoupili na Měsíc. Nyní si představte den, kdy jsme připraveni učinit další obrovský skok. Toto je příběh putování kosmické lodi s lidskou posádkou k nejbližším planetám. Je to výzva a zároveň největší dobrodružství, jaké na lidstvo čeká. 

 

 

 

Nejlákavější tajemství vesmíru budete mít na dosah. Podíváte se do kráterů sopek na Venuši, odhalíte všechna tajemství rudé planety Marsu a z bezprostřední blízkosti si budete moci "osahat" povrch komety. 

 

 

 

 

Vesmírná odysea je napínavý příběh o lidské výpravě do světů, které lze zatím pozorovat pouze astronomickými dalekohledy. Prožijte už teď dobrodružství, která lidstvo čekají nejdříve za několik desítek let. 

 

 

 

 

Pět kosmonautů se vydává na neobyčejnou výpravu. Podobni velkým objevitelům středověku mají za úkol prozkoumat tajuplné světy putující kolem Slunce. Neskutečné psychické a fyzické vypětí jim kompenzují obrázky, které se jim nadosmrti vryjí do paměti. A vám taky. 

 

 

 

 

 

Neuvěřitelná fantazie tvůrců v kombinaci s vědeckými poznatky vás zve na výpravu, které se prostě musíte zúčastnit. 

 

 

Prožijte dobrodružství, která nás skutečně čekají! Vydejte se k planetám, které budou naším domovem! Neuvěřitelná fantazie tvůrců v kombinaci s vědeckými poznatky vás zve na výpravu, které se prostě musíte zúčastnit.  

 

 

 

Údaje o DVD:

Délka: 50 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

 

 

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9 (1,66:1)  

Bonus: žádný