Filmexport Home Video – Firepower 2000 – 4. díl: Rychlý úder

Filmexport pokračuje ve své sérii o vyspělé válečné technice. V pátek 24. dubna 2009 se objeví již čtvrté (a současně i poslední) ze série čtyř DVD Firepower 2000 – Špičkové technologie na bojišti 4. Cena 49,- Kč.

Rychlý úder

Čtvrtá epizoda nás seznámí s vedením moderní vojenské akce, která vyžaduje koordinované úsilí tisíců vojáků jištěných masivní silou podpůrných služeb a systémů. Nejvyspělejší letouny jako F-16 Fighting Falcon, F-117 Nighthawk a F-111 Aardvark jsou schopny díky výkonné munici zlikvidovat i ty nejlépe opevněné cíle. Letouny námořnictva F-14 Tomcat jsou zase schopny uvést v chod palebnou sílu řízených střel (GPS), k zásahu cíle vzdálenému stovky mil.

Program FIREPOWER 2000 sestává ze čtyř epizod a zaměřuje se na vývoj válečné strategie, taktiky a technologie v rozmezí od konce studené války k novému 21. století. Štáb tvůrců procestoval svět, aby nashromáždil ojedinělý filmový materiál. K výrobě programu byla použita nová grafika a animační technika, rozšířený formát umožňuje nahlížení jednotlivých subjektů do hloubky z různých zorných úhlů.

Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 4:3
Zvuk: DD 2.0 česky
Titulky: —
Délka: 52 minut
Typ disku: DVD 5
Regiony: All
Bonusy: