Mido Film – Dvě tváře Britney

  

Kdo je nespokojený s nabídkou takových interpretů, jako je například Alice Cooper, možná bude potěšen dnešní novinkou z produkce Mido Filmu. Na pultech se ve čtvrtek 30. dubna 2009 objevil titul Dvě tváře Britney v ceně 49,- Kč. Šokující pravda, odhalení tajemství: sex, drogy, skandály popové princezny.

Přijměte pozvání tohoto dokumentu, neoficiálního průvodce kontroverzním životem popové princezny Britney Spears. Přinášíme vám exkluzivní záznamy ze života někdejšího idolu teenagerů. Sledujte dětské začátky u společnosti Disney a kterak se stala z Britney velmi rychle nejprodávanější náctiletá zpěvačka světa.

 

Úspěch, ruku v ruce se slávou, katapultoval Britney do středu zájmu médií. Svět jí ležel u nohou a nabídky se jen hrnuly. Leč odvrácená strana popularity na sebe nenechala dlouho čekat. Pronásledována paparazzi prošla krátkým manželstvím a osobní krizí. Budete zasvěceni do nevyhnutelného dramatu nervového zhroucení a strmého pádu v ústrety alkoholu, drogám a boji o vlastní děti. To vše za účasti všudybylých médií. Nyní se ale zdá, že život Britney nabral opět řád a směr. Čeho se od ní ještě fanoušci mohou dočkat? Nechme se překvapit.

 

Žánr: Dokument

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 60 minut

 

Menu DVD 

 

Údaje o DVD:

 

Výběr kapitol 

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

 

Zvukové stopy 

 

Obraz: barevný PAL 4:3

Bonus: na obale uvedená fotogalerie na disku není