DVD HIT – Tučňáci! 4

Jak je u edice DVD HIT starým zvykem, data vydání je třeba brát s jistou rezervou. Platí to nejen u předešlých dvou titulů, ale i u dalšího DVD, kterým je čtvrté pokračování vzdělávacího serálu Tučňáci! 4. Máme-li věřit poslední informaci InterSonicu, je datem vydání pondělí 11. května 2009, spíše to ale berme stylem "plus mínus". Cena 49,- Kč.

Sedmiletá dvojčata Jason a Michelle zažívají během letních prázdnin u babičky neuvěřitelná dobrodružství. Animovaný vzdělávací seriál pro děti.

DVD obsahuje 3 kapitoly:

10. Cereální závislost

Tučňáci jsou vysláni na planetu Gutt, aby vyřešili problém s gravitačním polem. Co se zdá jako jednoduchá maličkost se ukáže být velkým problémem. Všichni obyvatelé se stali závislí na snídaňových cereáliích. V důsledku jejich žravosti se celá planeta naklání a vychyluje ze své dráhy …

11. Podělit se s ostatními

Michelle je lakomá a nechce se o věci dělit. Při misi na jednu z planet je ale potřeba, aby přesvědčila Fidgela a Midgela, že už musí skončit s věčným handrkováním. Pro záchranu všech je totiž potřeba spolupracovat a o nově vynalezenou technologii se podělit.

12. Špatný vtip

Jason a Michelle si dělají legraci ze všech členů posádky lodi. Jenže jim jejich vtipy legrační nepřipadají. Tučňáci začínají za pomoci dvojčat učit na Akademii. Velmi rychle zjistí, jaké to je být obětí vtipů. Naučí se, že legrace je špatná, pokud někomu ublíží …

Země původu: USA
Rok vzniku: 2007
Originální název: "3-2-1 Penguins!"
Žánr: dětský vzdělávací, animovaný
Režie: Ron Smith
Údaje o DVD:
Obraz: barevný, PAL, 16:9
Zvuk: česky DD 5.1, slovensky 5.1, maďarsky DD 5.1, anglicky 5.1
Typ disku: DVD 9
Délka: 66 minut
Regiony: 2