Vapet vás baví – Zlatí chlapci

Vapet nám ve čtvrtek 14. května 2009 umožní poznat Davida Carradina v další roli. V edici Vás baví totiž vyjde film s názvem Zlatí chlapci za 48,- Kč, v němž tvoří jednoho z trojice starých psů, kteří hledají jednu kočičku.

  

Tři bývalí námořníci Zeb, Jerry a Perez žijí spolu celkem spokojeně v jednom domě. V poslední době si ale začínají uvědomovat, že v jejich domácnosti chybí ženská ruka. Jídlo se moc nedá jíst, s úklidem to taky nepřehánějí a celkově by to chtělo nějakou změnu. Jenže to znamená, že by se jeden z nich musel oženit, a do toho se nikomu nechce. Dobrovolník není, takže jako vždy, když o něco jde, rozhodne hod mincí. Prohrál chudák Jerry, který už byl dvakrát ženatý.

 

 

 

Ale jak říkají jeho kamarádi, zapřísáhlí staří mládenci, aspoň ví, do čeho jde. Takže teď už jen sehnat nevěstu a bude to. Jako nejlepší způsob se jeví dát si inzerát do novin, tam aspoň mohou napsat všechny své požadavky bez obalu. Z hromady odpovědí vyberou tu nejlepší a teď už jen čekají na nádraží na příjezd budoucí paní domu. Proboha, snad to není ta bezzubá šereda, co právě vystoupila z vlaku?

 

 

 

Žánr: Romantický / Dobrodružný / Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2008

Délka: 97 minut

Původní název: The Golden Boys 

Světová premiéra: 3. prosince 2007 – USA (American Film Market)

Režie: Daniel Adams

Námět: Joseph C. Lincoln

Scénář: Daniel Adams

Produkce: Daniel Adams, Chad Doe, Trish Gonnella, Matt Janes, Howard Katz, Michael Mailer, Nicolas Stiliadis, Harris Tulchin, Brian Gilmore

Hudba: Jonathan Edwards

Kamera: Philip D. Schwartz

Společnost: Tax Credit Finance / West Wind Productions

Natáčeno: Cape Cod, Massachusetts, USA / Chatham, Massachusetts, USA

 

  

 

Hrají: David Carradine (kapitán Zeb), Rip Torn (kapitán Jerry), Bruce Dern (kapitán Perez), John Savage (Web Saunders), Mariel Hemingway (Martha), Charles Durning (John Bartlett), Angelica Torn (Melissa), Jason Alan Smith (Ralph), Stephen Russell (Luther Norris), Christy Scott Cashman (Elizabeth), Roger Dillingham Jr. (Townsmen), Lila Dupree (Pasha Norrisová), Donald Foley (Bluey Batchelder), Joseph Guglielmo (US Life Saving Service), Julie Harris, a další

 

 

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný  PAL DVD5 16:9

Bonus: žádný