Mido Film – Poslední premiéra

Jako obvykle bez varování Mido Film dnes, ve čtvrtek 14. května 2009, vrhnul na pulty další z hororů Poslední premiéra v ceně 49,- Kč. V připravovaných titulech byl uváděn pod původním názvem Coming Soon a jde o dalšího zástupce thajské filmové školy.

  

Jaké scény filmů Vás děsí nejvíce? Duchové, kteří se plíží za hlavním hrdinou? Když zjistíte, že duch byl sám hlavní hrdina? Ale nejhorší je zjištění, že když přijdete domů z kina, zažíváte stejné věci jako hrdina film, který jste právě viděli. Tento film Vás bude děsit již od okamžiku, kdy vstoupíte do kina. Horor, který jste viděli se přihodí i Vám! Již brzy uvidíte…

  

S využitím zahraničních zdrojů doplňme, že jde o příběh Chena (Chantavit Danasevi), který pracuje jako promítač na velkém kině v jakémsi thajském městě. Spolu s ním je v kině zaměstnaná i Som (Vorakarn Rojjanavatchra), do které je zamilován. Spolu se svým bratrem Pellem se Chen pokouší získat nějaké peníze, například kopírováním filmů při projekci.

 

  

 

Jeden pokus při pirátském kopírování hororu ale nedopadne nejlépe, Chen usne a když se probudí, zbyla po Peollovi jen kamera, ve které najde znepokojující záběry ukazující, že byl Peoll napaden duchem, který vystoupil z plátna… Dokonce pak Peolla objeví na plátně v jiném filmu. Společně se Som, které také není lhostejný, se pokoušejí přijít na kloub záhadě.

  

Režijní debut  Sopona Sukdapisita, který je spoluautorem nejlepších Thajských hororů Shutter a Alone, je údajně založen na skutečném příběhu.

  

Žánr: Horor

Země původu: Thajsko

Rok vzniku: 2008

Délka: 82 minut

Původní název: Coming Soon / โปรแกรมหน้า วิญญาณอาฆาต

Světová premiéra: 30. října 2008

Režie: Sopon Sukdapisit

Scénář: Sopon Sukdapisit

Produkce: Youngyooth Thongkonthun

Společnost: GMM Tai Hub Co. Ltd.

 

  

 

Hrají: Chantavit Dhanasevi, Vorakarn Rojjanavatchra, Sakulrath Thomas

 

 Menu DVD

 

Údaje o DVD:

 

 Výběr kapitol 

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 thajsky, česky  

Titulky: česky

 

 Nastavení zvuku 

 

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: originální trailer, nepoužité scény, v zákulisí, fotogalerie  

 

 Bonus