Šíp – …a zase ta Lucie!

Další pokračování příběhů holčičky Lucie a jejích kamarádů z formely …a zase ta Lucie! vyjde v úterním Šípu 1. července 2008. Cena 44,- Kč.

Další veselá dobrodružství šestileté Lucie a jejích neobyčejných kamarádů, kouzelných panáčků z formely, kteří se jmenují Ferda a Ferda. Zatímco Lucie jako nová vůdkyně party baví společně s formeláky všechny děti, potupený Osvald doma připravuje strašlivou pomstu. Chce se zmocnit kouzelných formeláků, což se mu k jeho škodě také podaří. Formeláci si totiž nenechají nic podobného líbit. Nejprve vybílí lednici, kde má Osvaldova maminka připraveny dobroty na velkou hostinu a potom znemožní Osvaldovo klavírní vystoupení před profesorem Hartmanem. Ale to samozřejmě není konec prázdninového dobrodružství. Sotva se Ferda a Ferda vrátí k Lucii, dobrodružství pokračuje, a tak si mohou děti díky oběma formelákům uprostřed léta například zabruslit.

Země původu: Československo, Západní Německo
Rok vzniku: 1984
Žánr: Komedie, pro děti, rodinný

Režie: Jindřich Polák
Scénář: Jindřich Polák, Ota Hofman
Hrají: Žaneta Fuchsová, Jiřina Bohdalová, Josef Dvořák, Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík, Jiří Pleskot, Hana Maciuchová, František Filipovský, Jiří Datel Novotný, Václav Lohniský, Jiří Hrzán, Karel Augusta, Pavel Zedníček, Jiří Krampol, Karel Effa, Mahulena Bočanová, Lukáš Bech, Vlastimil Brodský, Jiří Lábus, Michael Hofbauer

Kamera: Josef Vaniš
Hudba: Angelo Michajlov
Česká premiéra: 1. prosince 1984

Údaje o DVD:
Obraz: barevný, PAL, 4:3
Zvuk: česky 2.0
Titulky: české
Délka: 82 minut