Amercom – Hercule Poirot DVD 11

Ediční řada vydavatelství Česká Média Amercom Hercule Poirot pokračuje. Jedenácté DVD se objevilo v pátek 15. května 2009, přičemž se jedná o první vydání – můžeme počítat, že v budoucnu se objeví v prodeji ještě jednou . Obsahem jedenáctého DVD jsou opět dva díly, a sice: A co tvoje zahrádka?  a Milionová loupež. Cena 69,- Kč.

01. A co tvoje zahrádka?

Na výstavě květin se Hercule Poirot setká s Amelií Barrowbyovou, která mu předá sáček se semínky květin. Doma však detektiv zjistí, že sáček je prázdný, a navíc najde v poště dopis, v němž jej slečna Barrowbyová prosí o schůzku. Poirot jde na návštěvu hned druhý den, ale přesto přichází pozdě…

Originální název: How Does Your Garden Grow?

02. Milionová loupež

Zaměstnanec banky pan Shaw má služebně odplout do New Yorku s dluhopisy za milion dolarů. Nejprve jej však málem přejede auto a pak se jej někdo pokusí otrávit, a tak musí za moře jeho náhradník pan Ridgeway. Na žádost ředitele banky jej na palubě logi Queen Mary doprovázejí Hercule Poirot a kapitán Hastings.

Originální název: "The Million Dollar Bond Robbery

V příbalovém letáku se dočteme o Poirotovi ve filmu, Procházce po Torquay, pár dalších detailů ze života Agathy Christie a článek Arthur Hastings, Poirotův nejlepší přítel.
Země původu: Velká Británie
Rok vzniku: 1990
Námět: Agatha Christie
Režie: Renny Rye, Richard Spencea další
Dramatizace: Michael Baker, Clive Exton a další
Hrají: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Niamh Cusack, David Swift, Jonathan Coy, Jack Klaff, Rosie Timpson, Gawn Grainger, Marc Culwick, Vass Anderson, Avril Elgar, Abigail Cruttenden, Sean Pertwee, Cathy Murphy, Jeffrey Harmer
Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 4:3
Zvuk: český dabing stereo 2.0, polsky lektor stereo 2.0

Titulky: české, polské
Délka: 51 + 50,5 minut

Typ disku: DVD 5
Regiony: 2, 4
Bonusy: —