Codi – Ronaldinho – Den ze života hvězdy

A je tu další víkend a dle společnosti Codi opět čas milovníků sportu. V sobotu 6. června 2009 je na řadě Ronaldinho – Den ze života hvězdy v ceně 49,- Kč.

Ronaldinho, jehož fascinující triky rozproudily hladinu profesionálního fotbalu, se stal během velmi krátké doby uznávanou fotbalovou hvězdou.

Fotbalista, který v barvách Barcelony nejvíce zářil v letech 2004 – 2006, značnou měrou přispěl k dvěma titulům ve španělské lize a k vítězství v Lize mistrů. Brazílii pomohl v roce 2002 k titulu Listrů světa a v roce 2005 pak k Poháru konfederací. Mezi jeho individuálními úspěchy lze vyzdvihnout jmenování nejlepším fotbalistou roku 2004/05 asociací FIFA, nejlepším útočníkem Ligy mistrů v sezóně 2004/05 a zisk Zlatého míče 2005.

S tímto unikátním DVD můžete prožít den s fotbalovým velikánem. Mimo dosah médií se seznámíte s legendou tak, jak ji neznáte, jeho vztahem k rodině a zálibám. Ronaldinho upřímně hovoří o hráčích, kteří ho inspirovali již od dětství a o svých plánech do budoucna. DVD Vám také přiblíží jeho nezapomenutelné fotbalové momenty a góly. Poznejte jeho povahu, smýšlení a v neposlední řadě jeho fotbalovou genialitu.