Blue Sky Film – Holka z předměstí

Blue Sky Film má ve čtvrtek 18. června 2009 za 49,- Kč v plánu další romantickou komedii Holka z předměstí. Řekni holce, že něco nemůže mít a tím víc to bude chtít.

 

  

Brett Eisenbergová je knižní editorka, která žije v ohnisku vydávání knih, na manhattanském Upper East Side. Když potká Archie Knoxe, stane se jejím průvodcem po knižním světě. Zábavný pohled na soužití mladé ambiciózní ženy a staršího vlivného muže.

 

 

Romantická komedie byla natočena podle úspěšného bestselleru Melissy Bank „The Girls‘ Guide to Hunting and Fishing". Kniha se udržela na vrcholu žebříčku prodávanosti časopisu New York Times po dobu šestnácti měsíců a byla publikována ve 27 zemích světa.

 

 

A proti sobě postavme dva názory těch, co shlédli:

 

Sarah Michelle už není tak sexy jak dřív, natož aby v tomhle něco uhrála. Alec se sice snažil, ale moc to nevyšlo. Netuším, proč to má být komedie. Moc vtipu jsem si tam nevšiml.

 

 

Klasická romantická komedie, která nemá čím překvapit. Na film se celkem dobře kouká a ústřední dvojice je sympatická.

 

 

Žánr: Drama / Komedie / Romantický

Země původu: USA

Rok vzniku: 2007

Délka: 97 minut

Světová premiéra: 27. dubna 2007 – USA (Tribeca Film Festival)

Původní název: Suburban girl

Režie: Marc Klein

Námět: Melissa Bank (povídky z knihy "The Girls‘ Guide to Hunting and Fishing")

Scénář: Marc Klein

Produkce: Deborah Del Prete, Don Kurt, Linda McDonough, Gigi Pritzker, Robert B. Sturm, Darryl Taja, Suzanne Warren

Hudba: Heitor Pereira

Kamera: Steven Fierberg

Společnost: Odd Lot Entertainment

Natáčeno: 61st St & Lexington Avenue, New York City, New York, USA / New York City, New York, USA / Toronto, Ontario, Kanada / W. 92nd and Riverside, New York City, New York, USA

Hrají: Sarah Michelle Gellar (Brett Eisenbergová), Alec Baldwin (Archie Knox), Maggie Grace (Chloe), James Naughton (Robert Eisenberg), Chris Carmack (Jed), Vanessa Branch (Faye Faulknerová), Peter Scolari (Mickey Lamm), Marian Seldes (Margaret Paddlefordová), Ebon Moss-Bachrach (Ethan Eisenberg), Jill Eikenberry (Marlene Eisenbergová), Marin Ireland (Katie), Nathan Corddry (Jason), Amad Jackson (Seaver), Jason Antoon (Dean), Stephanie Berry (zdravotní sestra), Ian Blackman (číšník), a další

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: žádný?