Filmag zábava – Ve spárech mafie

Filmag v ediční řadě Zábava v pátek 26. června 2009 rozšíří nabídku o titul Ve spárech mafie za 45,- Kč. Klasické mafiánské drama z doby, kdy byl natočen slavný Kmotr.

 

  

I tentokrát je v popředí rozvětvená rodina, vedená Donem Ferrantem. Věkem a zkušenostmi protřelý boss je zastáncem staré školy, přísně uctívající hierarchii uvnitř mafiánských kruhů. Naproti němu stojí ambiciózní Gaspare Ardizzone, který dává přednost penězům a moci před ctí a respektem. Střet starého a nového světa je nevyhnutelný a válka mafiánů z nejvyšších kruhů může naplno začít.

 

Žánr: Drama

Země původu: Itálie

Rok vzniku: 1973

Délka: 112 minut

Původní název: Baciamo le mani

Režie: Vittorio Schiraldi

Námět: Vittorio Schiraldi

Scénář: Vittorio Schiraldi

Produkce: Arcangelo Picchi

Hudba: Enrico Simonetti

Kamera: Marcello Gatti

Společnost: Aquila Cinematografica

Hrají: Arthur Kennedy (Don Angelino Ferrante), John Saxon (Gaspare Ardizzone), Agostina Belli (Mariuccia Ferranteová), Pino Colizzi (Massimo D’Amico), Spiros Focás (Luca Ferrante), Marino Masé (Luciano Ferrante), Giuseppe Addobbati (Nicola D’Amico), Paolo Turco (Mario Ferrante), Corrado Gaipa (Don Emilio Grisanti), Daniele Vargas (Don Santino Bileggi), Anna Orso (Signora Ardizzoneová), Giovanni Pallavicino (Piero Nicolosi), Tino Bianchi (Pietro Gambara), Accursio Di Leo (Pietro Corazza), Massimo Sarchielli (Totò Grisanti), a další

 

Poster

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 italsky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,85:1)

Bonus: ? žádný