Špidla Data Processing – Bláznivé prázdniny na pláži

Prázdninám na pláži se žádné jiné nevyrovnají! Proto můžete již zítra, ve čtvrtek 9. července 2009, zakoupit další z edice dětských počítačových her od Špidla Data ProcessingBláznivé prázdniny na pláži a připomenout si relaxaci v luxusním letovisku. V edici Hry pro každého vychází za 49,- Kč.

Užijte si tedy i vy pláž v této poutavé hře. Vaším úkolem postarat se o veškeré potřeby vašich opálených zákazníků na luxusním úseku pobřeží. Pobaví vás spousta zajímavých úkolů, díky nimž si vyděláte na další vylepšení.

Dokážete pro své zákazníky zajistit ta nejlepší místa na pláži? Servírovat jim nápoje, půjčovat potřeby k potápění, stavět zábavní atrakce či zajišťovat zásobování obchůdku se suvenýry? Bude to napínavé a nudit se nebudete!

Navíc celou hru provází poutavý příběh: vžijte se do role Marie, která se pokouší vyhrát v soutěži nad zlomyslným ex-přítelem své nejlepší kamarádky, aby pro ni získala místo u ředitele zdejšího letoviska.

Ve hře Bláznivé prázdniny na pláži budete cítit, jak vás písek šimrá na chodidlech. A nejen to: především se skvěle pobavíte! Tak nečekejte na nic a pojďte na to!

 

Čeká na vás:
50 zábavných úrovní
10 zajímavých typů zákazníků
50 vzrušujících vylepšení
15 rozličných budov

dva šikovní pomocníci
sedm miniher

 
Požadavky na PC:
Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista
RAM 64 MB, DirectX, procesor 300MHz a vyšší, 16bitová grafická karta, zvuková karta