DVD HIT – Král džungle 2

Ediční řada DVD Hit by v pondělí 20. července 2009 za 49,- Kč měla uspokojit i dětské publikum. V plánu je totiž pokračování animovaných příběhů s názvem Král džungle 2 – Nahoru dolů.

 

  

George má v džungli, která je celý život jeho domovem, spoustu kamarádů. S uličnickým Opičákem a věrným slonem Shepem zažívají každý den nová dobrodružství.

 

DVD obsahuje následující příběhy:

 

Nahoru dolů

George kvůli složitému lianovému systému, který vymyslela Uršula, skončí omylem v Opičákově třídě pro zlobivé děti. Rychle se mu tam zalíbí a kamarádi mají strach, že starého George navždy ztratí…

 

Můj hrdina

George slíbil, že vždy pomůže všem zvířátkům z džungle bez rozdílu. Ale musí pomáhat i lstivým nebo zlým obyvatelům?

 

Chrápání

George se bojí vzbudit mrzutého Opičáka i když chrápe tak, že se otřásá celá džungle. Jak si s takovým problémem poradí?

 

George má volno

George pořád pilně pracuje, tak ho kamarádi přesvědčí, aby si vzal den volna. Všichni ale brzy zjistí, jak je těžké nahradit krále džungle…

 

Kalhoty pro štěstí

Když z nebe spadnou záhadné kalhoty, George ostatní přesvědčí, že jsou kouzelné a přinášejí štěstí. Každý si teď chce na zázračné kalhoty sáhnout.

 

Soupeři

George je naštvaný, že Opičák je ve všem lepší než on. Začne s ním soupeřit a vymyslí hru, ve které může vyhrát jen on. Ale co když tím přijde o přítele?

 

Žánr: Animovaný / Seriál

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2007

Délka: 66 minut (celkem 52 epizod po 11 minutách)

Původní název: George of the Jungle 2

Světová premiéra: 9. července 2007

Režie: J. Falconer

Námět: Jay Ward

Scénář: David Lewman, Joe Liss

Produkce: Evan Baily, Chris Bartleman, Eric Ellenbogen, Kevin Gamble, Blair Peters, Rob Simmons, Tiffany Ward, Mike Weiss

Hudba: Michael Richard Plowman

Společnost: Bullwinkle Studios / Studio B Prods

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky, slovensky, maďarsky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: žádný