Vapet vás baví – Blázinec na koleji 2

Před poměrně dlouhou dobou jsme tu měli film, jehož pokračování nám Vapet v edici Vás baví nabídne ve čtvrtek 30. července 2009 – komedii Blázinec na koleji 2 v ceně 48,- Kč. Sexy panny a mořští psi.

Parta střelených vysokoškoláků je zpět. Tentokrát opouští kolej a vydává se na vzrušující plavbu výletní lodí na volné moře.

Není to ale žádný výlet, jedná se o čistě školní akci. Studenti mají při zastávce na ostrově San Paradiso prozkoumat významné archeologické naleziště. Během plavby ovšem někteří šikovní studenti zvládnou sehnat spoustu exotických drog, někteří chlapci se velmi blízce seznámí se svými spolužačkami a parta studentek založí skupinu sexuální abstinence, ale s abstinováním to, jak se zdá, nakonec nebude tak horké.

Nad tím vším dozoruje kapitán lodi, který má po boku svou krásnou ženu. Počkat, nevypadá ona jako ta známá pornohvězda? Na tuhle dobrodružnou cestu nikdo nikdy nezapomene!

Žánr: Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 97 minut

Původní název: Dorm Daze 2 / College Animals 2 / Dorm Daze 2: College @ Sea

Režie: David Hillenbrand, Scott Hillenbrand

Scénář: Patrick Casey, Worm Miller

Produkce: Christopher Duddy, Brian Farber, Glenn W. Garland, Sanford Hampton, Albert Miniaci, Jor Van Kline, Robert Velo

Hudba: David Hillenbrand

Kamera: Philip D. Schwartz

 

 

 

Hrají: Gable Carr (Rachel Hubberová), Patrick Casey (Mike), Patrick Cavanaugh (Pete Hanson), James DeBello (Cliff Richards), Marieh Delfino (Gerri Farberová), Tony Denman (Newmar), Larry Drake (Dean Dryer), Danielle Fishel (Marla), Vida Guerra (Violet), Jeremy Howard (Eli), Paul H. Kim (Wang), Jennifer Lyons (Lynne), Kip Martin (Stukas), Worm Miller (Brady), Chris Owen (Booker McFee), Richard Riehle (kapitán Bunkley), China Shavers (Robin Danielsová), Charles Shaughnessy (profesor Rex Cavendish), Oren Skoog (Rusty Daugerdaus), a další

 

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný DVD9 PAL 4:3

Bonus: žádný