DVD HIT – Velký bazar

Zatímco na některé tituly v edici DVD HIT se čeká i několik dní po plánovaném termínu, dnes v pondělí 3. srpna 2009 se naopak objevil film, uváděný dle informací na stránkách vydavatele až na příští týden. Už teď je ale na pultech pokračování úspěšné řady komedií s "Bažanty" Les Charlots v hlavní roli – Velký bazar za obvyklých 49,- Kč.

Pařížští obchodníci táhnou do boje proti konkurenci. Supermarkety v okolí ovládly celý trh. Malí obchodníci jsou v pasti. Čtyři přátelé, na které se problémy jen lepí, se jim snaží pomoci. Snaží se uchránit Emilův obchod s potravinami a bistro před nekalou soutěží.

 

Jejich nápadité akce jsou plné humoru a náhlých zvratů. Většinou však končí jinak, než bylo zamýšleno… Když ale nastanou problémy s vedením obchodu, přátelé zařídí prodej malého obchůdku za pěknou sumičku a Emile může odejít do důchodu na venkov.

 

 

 

 

 

 

 

  

Žánr: Komedie

Země původu: Francie

Rok vzniku: 1973

Délka: 84 minut

Původní název: Le Grand bazar / The Big Store

Světová premiéra: 6. září 1973 – Francie

Režie: Claude Zidi

Scénář: Georges Beller, Michel Fabre, Claude Zidi

Produkce: Bernard Artigues, Christian Fechner

Hudba: Les Charlots

Kamera: Paul Bonis

Společnost: Films 7 / G.E.F. / Les Films Christian Fechner / Renn Productions

Hrají: Gérard Rinaldi (Gérard), Jean Sarrus (Jean), Gérard Filipelli (Phil), Jean-Guy Fechner (Jean-Guy), Michel Galabru (Émile), Michel Serrault (Félix Boucan), Roger Carel (odhadce), Jacques Seiler (Jacques), André Badin, Florence Blot, François Cadet, Coluche, Dany Daniel, Jocelyne Darche, Michele Delacroix (Philova snoubenka), Nicole Dubois (snoubenka Gérarda), Lucien Fleurot, Antoine Guardian, Gib Grossac, Pierre Gualdi, a další

 

Údaje o DVD:

 

 

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 francouzsky, česky, maďarsky

Titulky: česky, maďarsky

 

 

 

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: upoutávky, fotogalerie, z naší nabídky