ŠDP – Ztracené ovoce 2 – Nádherné ostrovy

Máte rádi šťavnaté ovoce, krásné ostrovy a kouzelné víly? Ve hře Ztracené ovoce 2 – Nádherné ostrovy tohle všechno najdete. Ve čtvrtek 20. srpna 2009 ji vydává Špidla Data Processing ve své edici Hry pro každého za obvyklých 49,- Kč.

Máte rádi šťavnaté ovoce, krásné ostrovy a kouzelné víly? V této hře tohle všechno najdete. Víly vás žádají o pomoc a za odměnu nabízejí hned pět úžasných ostrovů. Najděte ztracené ovoce, vysvoboďte víly ze zakletí a odměna je vaše. Zvládnete to? Je jen jeden způsob jak to zjistit – pusťte se do hry!

Ve hře vás čeká:
– 5 nádherných ostrovů
– 100 úžasných úrovní
– nevídaná grafika
– bonusová kola
– 5 herních módů

 
 
Máte rádi šťavnaté ovoce, krásné ostrovy a kouzelné víly? V této hře tohle všechno najdete. Víly vás žádají o pomoc a za odměnu nabízejí hned pět úžasných ostrovů.

Zlá čarodějnice ukradla vílám všechno ovoce a ukryla do krabic. Vaším úkolem je posouvat krabice do správných kombinací tak aby se otevřely, a vy jste mohli posbírat ovoce. Šťavnaté plody vrátíte okradeným vílám, a tím je zbavíte prokletí. Za odměnu získáte opuštěné ostrovy a navrch peníze.

Aby toho nebylo málo, dostanete ještě plno ocenění a bonusová kouzla. Zlaté penízky utrácíte za hrady, rostlinky, stromy a spoustu dalších doplňků pro vaše vzkvétající ostrovy. Tahle hra vás prostě bude bavit. Na nic nečekejte a pojďte si zahrát!

 
Požadavky na PC:

Windows 2000/XP/Vista, procesor 500Mhz, RAM 128MB, 3D grafická karta, DirectX