DVD HIT – Modrý démon

V úterý 25. srpna 2009 by od dvojice DVD HIT a Aha! měl být ke koupi další film, věnovaný neštěstím, katastrofám a přírodním hrozbám, tentokrát ovšem s vydatnou pomocí nenechavého člověka. Modrý démon za 49,- Kč o nebezpečí z hlubin.

Doktoři Nathan a Marla Collinsovi jsou experti na výzkum žraloků. Stojí před rozvodem, ale společně pracují na tajném vládním projektu pro liliputána Van Allena. Mají vycvičit krvelačné bestie k ochraně pobřeží před nevítanými hosty.

Jenže těsně před tím, než projekt Modrý démon zaštítí vlastenecký generál Remora, vymknou se vědecké pokusy kontrole. Zmutovaní predátoři se dostávají na svobodu a jdou za svým instinktem.

Šest bestií, které jsou schopné žít ve sladké i slané vodě, někdo zákeřně vypustil. Moře se brzy zbarví do ruda.  Nejchytřejší žralok, nesoucí neutronovou bombu, s ní směřuje ke Golden Gate Bridge…

Dojmy diváků silně rozpačité:

Chvílemi jsem nevěděl, jestli to tak filmaři natočili schválně nebo to je jen výsledek jejich neschopnosti. Žralok? Ploutev z papíru…

Miluju žraloky a horory s nimi, ale tohle je prostě ztráta času. Tvůrce tohoto „veledíla“ bych naházel do nejbližšího žraločího akvária!

Žánr: Akční / Sci-fi / Thriller / Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2004

Délka: 87 minut

Původní název: Blue Demon

Světová premiéra: 15. října 2004 – USA

Režie: Daniel Grodnik

Scénář: Daniel Grodnik, Lisa Morton, Ron Oliver, Brett Thompson

Produkce: Jeffery Beach, Daniel Grodnik, Shahrook Oomer, Robert Snukal, Julia Stemock, Pat Williams

Hudba: Christopher Farrell

Kamera: Pat Williams

Společnost: Marla’s Gardens Company

Natáčeno: Los Angeles, Kalifornie, USA / Valencia, Kalifornie, USA

Volba kapitol

Hrají: Dedee Pfeiffer (Marla Collinsová), Randall Batinkoff (Nathan Collins), Danny Woodburn (Lawrence Van Allen), Josh Hammond (Avery), Christine Lakin (Katie), Jeff Fahey (generál Remora), Rachel Grodnik (Roxie), Whitney Sloan (Mercedes), Cricket Selna (Mel), Jana Kramer (Carrie), Angela Gots (Tanya), Fiona Gubelmann (Alice), Dave Thompson (Harry), Bennet Guillory (Norm), Galina Chtyrva (Tina), a další

Menu DVD

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky

Titulky: česky, maďarsky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: trailer, fotogalerie, z naší nabídky (Nenávist, 36. komnata Shaolinu, Návrat do 36. komnaty Shaolinu, Panika, Kate a Ollie)

Nastavení zvuku