Vapet dětem – VIP: Velmi inteligentní primát 2

Kdo by neznal Jacka! Je šikovný, společenský, a hlavně – velmi inteligentní primát. Jack je prostě třída. DVD VIP2 – Jack se vrací. Rodinná komedie plná opice. Vychází již zítra, v pátek 16. listopadu 2007. Cena 38,– Kč.

Šikovný šimpanz Jack je tu zas! Bruslící zvířecí zázrak se stal sportovní hvězdou na celé čáře! Jenže trenér konkurenčního mužstva všechno navlékl tak, aby to vypadalo, že malý chlupatý chlapík podrazil a kousl jednoho svého spolupráče. Sklíčený a zoufalý Jack teď bloumá sám ulicemi Seattlu. Ale ne dlouho. Náhodou se skamarádí s klukem Benem a naučí se spolu jezdit mistrně na skateboardu.

Originální název: MVP 2: Most Vertical Primate
Země původu: Kanada, USA
Rok vzniku: 2001
Žánr: Rodinná komedie

Režie:
Robert Vince
Scénář: Robert Vince, Elan Mastai, Anne Vince
Hrají: Richard Karn, Cameron Bancroft, Robert Costanzo, Oliver Muirhead, Troy Ruptash, Patrick Cranshaw, Kelly Herron, Jacqui Kaese, Paul Dzenkiw, Scott Goodman, Bob Burnquist, Jane Sowerby, David Kaye, Tony Alcantar, Ray Galletti, Alex Chalmers, Marnie Alton, Lauren Perkins, Ryan Sheckler, Dolores Drake, Stanley Katz, Jeffrey Ballard, Danny Hagge, Jenn Forgie, Dagmar Midcap, Todd Simon, Frank Topol, Brant Arnold-Smith, Craig March, Fred Keating, Ian Goodman, Gus Lynch, Ian Bagg a další

Hudba: Brahm Wenger
Kamera: Glen Winter
Střih: Kelly Herron
Obsazení: Jared Valentine
Zvuk: Dutchie Gilmore
Speciální efekty: William D. Ryan
Kostýmy: Summer Dietz, Mary Wiseman
Produkce: Anna McRoberts, Robert Vince

Příbuzné texty:

• Vapet dětem – VIP: Velmi inteligentní primát