DVD edice – Vzpoura robotů

Druhým přírůstkem ve čtvrtek 3. září 2009 v obálce DVD edice je film s názvem Vzpoura robotů za 49,- Kč. Ovšem nenechte se zmást, dosud byl všude uváděn pod názvem Ocelový mumraj. A nenechte se zmást podruhé, Jackie Chan sice uvádí, ale to je tak všechno (režie a produkce náleží jeho bratrovi). Bláznivá akční komedii plná speciálních efektů, ve které se představí exotičtí mistři bojových umění.

Zločiny z dob rady Vacátka jsou dávno pryč, světem obchází strašidlo robotického "kyberterorismu". Ian je agent FBI pracující na projektu RS-1. Ten má za cíl vytvořit armádu smrtících robotů, kteří nahradí lidské vojáky. V tajných laboratořích byl vyroben supermoderní bojový stroj nové generace.

 

RS-1

 

Jeho původní konstruktér Kurt Lee, počítačový hacker, byl propuštěn pro nezákonné praktiky. Svého výtvoru se však nehodlá vzdát bez boje. Ideální podmínky k jeho krádeži má na hongkongské výstavě zbraní.

 

Zahraniční obal 

 

FBI ale nehodlá nic ponechat náhodě, a tak ke svým lidem povolává na ochranu projektu tři agenty – hongkongské policisty. Match, Alien a Edison mají ocelové monstrum chránit. Práci týmu ale ztěžuje společný zájem Iana i Edisona o americkou agentku Jane.

 

Alternativní zahraniční obal

 

Naneštěstí byli Lee a Edison v mládí kamarádi a šílený vynálezce to zneužije. Edisona navštíví, omámí ho pomocí drog a s jeho pomocí aktivuje smrtící roboty. V ulicích Hongkongu se brzy rozpoutá peklo. Ian spolu s policisty musí zastavit běsnění nejnebezpečnějších strojů, které kdy byly stvořeny.

 

Obrazovka z DVD

 

Obrazovka z DVD

 

Obrazovka z DVD 

 

V bláznivé akční komedii, plné speciálních efektů a detonací, se představí exotičtí mistři bojových umění Edison Chen, Sam Lee a Stephan Fung.

Žánr: Akční / Komedie / Sci-fi

Země původu: Hong Kong

Rok vzniku: 2000

Délka: podle imdb.com 120 minut, na disku 86 minut

Původní název: 特警新人2:机动任务 / Tejing xinrenlei 2 / Gen-X Cops 2 / Gen-Y Cops / Metal Mayhem

Světová premiéra: 14. prosince 2000 – Hong Kong

Režie: Benny Chan

Scénář: Felix Chong, Bey Logan

Produkce: Benny Chan, John Chong, Thomas Chung, Mark R. Harris, Stephen P. Jarchow, Solon So

Hudba: Peter Kam, Jesse Pomeroy

Společnost: Media Asia Films / Regent Entertainment

Hrají: Mark Hicks (Ross Tucker), Paul Rudd (Ian Curtis), Maggie Q (Jane Quigleyová), Johnnie Guy (Dr. Cameron), Dirk Rommeswinkel (Donovan), Teresa Herrera (IMC technička #1), Trudy Cruise (IMC technička #2), Oliver Worthington (IMC technik #3), Daniel James Weber (IMC technik #4), Dave Taylor (IMC technik #5), Skip Wilder (RS-1), Richard Sun (Kurt Lee), Ricardo Mamood-Vega (Quincy), Reuben Langdon (Mike), a další

 

Menu DVD

 

Údaje o DVD:

 

Výběr kapitol 

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné  

 

Nastavení zvuku a titulků

 

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9

Bonus: Z naší nabídky (každé 5 DVD zdarma), Trailery: Nukleární katastrofa, Vyděrač, Nahý  

Bonusy