KaB Music – Orlí pero

 

Konečně se dostala řada na před prázdninami oznámený titul a v pátek 18. září 2009 vychází díky KaB Music v edici Ráj DVD některými netrpělivě očekávaný film Orlí pero za 49,- Kč. Západ tak, jak byl, než se o něm zrodily mýty.

Nezapomenutelný příběh o souboji bílého lovce Pikea a indiánského válečníka z kmene Kiowů Bílého Býka o ušlechtilého bílého hřebce, který patřil náčelníkovi z kmene Komančů.

 

 

 

Oba soupeři vše podřizují svému přání získat neuvěřitelně rychlého koně a jsou ochotni mu přinést nejvyšší oběti. V divukrásné krajině se do děje zapojí i krásná vdova.

 

Napínavý děj se odehrává v nádherných divokých kaňonech a pláních Nového Mexika a je koncipován v duchu starých obrazů s indiány, pádícími stády bizonů a divokých mustangů.

 

 

 

Film patří ke klasice tohoto žánru.

 

Filmový plakát

Žánr: Western

Země původu: Velká Británie

Rok vzniku: 1979

Délka: 100 minut

Původní název: Eagle´s Wing

Světová premiéra: 23. listopadu 1979

Režie: Anthony Harvey

Scénář: Michael Syson, John Briley

Produkce: Ben Arbeid, Peter Shaw

Hudba: Marc Wilkinson

Kamera: Billy Williams

Střih: Rik Morden

Společnost: Peter Shaw Productions

Natáčeno: Durango, Mexiko

Hrají: Martin Sheen (Pike), Sam Waterston (White Bull/Bílý býk), Harvey Keitel (Henry), Stéphane Audran (vdova), John Castle (kněz), Caroline Langrishe (Judith), Jorge Russek (Gonzalo), Manuel Ojeda (Miguel), Jorge Luke (Red Sky/Rudé nebe), Pedro Damián (Jose), Claudio Brook (Sanchez), José Carlos Ruiz (Lame Wolf), Farnesio de Bernal (Monk), Cecilia Camacho (mladá dívka), Enrique Lucero (Sharman), Julio Lucena (Don Luis), a další

 

Volba kapitol

 

Údaje o DVD:

 

Menu DVD

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

 

Nastavení zvuku a titulků 

 

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9

Bonus: biografie a filmografie herců, fotogalerie, z naší nabídky

 

Bonusy