Aha! – Prci, prci, prcičky 2

V pátek 13. června 2008, vychází v DVD edici deníku Aha! pokračování veleúspěšné americké komedie Prci, prci, prcičky 2. Cena 41,- Kč.

Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké. Dlouho a pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát poněkud vymkne režii. Nikdo však zkrátka nepřijde.

Žánr: Komedie

Originální název: American Pie 2

Země původu: USA

Rok vzniku: 2001

Délka: 101 minut

Režie: James B. Rogers

Scénář: Adam Herz, David H. Steinberg
Produkce: Chris Moore, Craig Perry, Warren Zide
Hudba: David Lawrence
Kamera: Mark Irwin
Střih: Larry Madaras, Stuart H. Pappé

Obsazení: Joseph Middleton, Michelle Morris

Stavby: Karen Agresti
Kostýmy: Alexandra Welker
Masky: Leslie Ann Sebert

Hrají: Jason Biggs, Shannon Elizabeth, Alyson Hannigan, Chris Klein, Natasha Lyonne, Thomas Ian Nicholas, Tara Reid, Seann William Scott, Mena Suvari, Eddie Kaye Thomas, Eugene Levy, Chris Owen, Molly Cheek, John Cho, Justin Isfeld, Eli Marienthal, Casey Affleck, George Wyner, Larry Drake, Kevin Cooney, Adam Brody, Kevin Kilner, Jennifer Coolidge, Chris Penn, Christina Cindrich, Adam Herz, James B. Rogers, Nora Zehetner, Joseph D. Reitman

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky, anglicky

Titulky: česky vypínatelné s českým zvukem, česky napevno s anglickým zvukem

Obraz: barevný, PAL, 4:3

Bonus: žádný