Blesk – Po čem kluci touží

Podle původních předpokladů byl v Blesku na středu 7. října 2009 za 49,- Kč plánován disk s komedií Po čem kluci touží. Nejlepší víkend ze všech. Jenže vyšel už v pondělí 5. října 2009.

Tři kamarádi ze střední Kevin, Carter a Morris se rozhodnou navštívit místní vysokou školu, aby si užili pořádně divoký víkend, plný bezstarostného popíjení a krásných dívek. Mají však před sebou několik překážek – musí utajit, že jsou jen středoškoláci, a čelit mocnému kolejnímu bratrstvu….

 

Oč kratší a nic neříkající oficiální text, o to tentokrát jednoznačnější a příkřejší soudy diváků:

 

Bezmozková záležitost. Tento film je hanbou teenagerským filmům. Hrozní herci, nechutný fekální humor. Jen ty holky stojí za to, ale to je už málo v dnešní době. Vtipnější dialogy jsem slyšel v čekárně u zubaře. Ústřední trojice z oka vypadla ústřední trojici z filmu Superbad, jenom mají ksichty, ze kterých se vám bude chtít zvracet. Do vtipu to má daleko, do nechutnosti blízko.

 

Žánr: Komedie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2008

Délka: 94 minut

Původní název: College

Světová premiéra: 21. srpna 2008 – Izrael

Premiéra v kinech ČR: 21. ledna 2009

Režie: Deb Hagan

Scénář: Dan Callahan, Adam Ellison

Produkce: John J. Anderson, Kimberly C. Anderson, Julie Dangel, Sam Nazarian, Malcolm Petal, Adam Rosenfelt, Marc Schaberg

Hudba: Transcenders

Kamera: Dan Stoloff

Společnost: Element Films / L.I.F.T. Production

Natáčeno: New Orleans, Louisiana, USA

 

 

 

Hrají: Drake Bell (Kevin Brewer), Andrew Caldwell (Carter Scott), Andree Moss (Ashley), Carolyn Moss (Riley), Wendy Talley (Kevinova matka), Kevin Covais (Morris Hooper), Alona Tal (Gina), Ryan Pinkston (Fletcher), Brandi Coleman (dívka na škole), Jessica Heap (dívka na škole), Finch Nissen (sladký kluk), Camille Mana (Heather), Haley Bennett (Kendall), Nathalie Walker (Amy), Nick Zano (Teague), Gary Owen (Bearcat), Zach Cregger (Cooper), Reggie Martinez (Goose), a další

 

Údaje o DVD neznámé:

 

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 16:9 (1,85:1)

Bonus: žádný