Pondělní Blesk s DVD – Palomino

 Pondělní Blesková romantika neochvějně pokračuje a 9. června 2008 je na řadě další televizní zářez z tvorby Danielle Steel Palomino za 44,– Kč. Podle oznámení na stránkách Blesku je DS titulů ještě dost, zatím minimálně do konce měsíce.

 

 

Zničené manželství, zlomené srdce a rozbité tělo. Není toho příliš na jednu ženu? A což teprve na diváka…

 

Milostný příběh, vyprávějící o lásce, která pomůže překonat hlavní hrdince nespočet překážek na cestě ke štěstí. Jmenuje se Samantha Taylor, je to talentovaná fotografka a citlivá žena, která má vše, co si od života přála. Ale jen do okamžiku, kdy se její manžel rozhodne odejít. To je zlom, kterým začíná velmi dramatické období. Krátce poté ji totiž další ránu zasadí její šéf, který ji donutí opustit dobře placené místo. Samantha odjede do Kalifornie na ranč své přítelkyně Caroline Lordové, kde se brzy po svém příchodu seznámí s přitažlivým Tate Jordanem a zamiluje se do něj. Tate však odmítá připustit, že někdo tak úspěšný jako Samantha by mohl opravdu milovat obyčejného dělníka na ranči a tak ji odmítne. Samantha se vrátí do New Yorku a je na tom hůř než kdy dřív. Ponoří se do práce, aby zapomněla na své trápení, jenže při jedné zakázce se vlastní neopatrností zraní, když ji shodí divoký kůň. V důsledku nehody žena částečně ochrne a odkázána na kolečkové křeslo vrátí se na Carolinin ranč. Jakoby osud již vyčerpal rány, který by Samanthu zasáhl, vrací se do jejího života Tate.

Žánr: Drama / Romantický
Země původu: USA
Rok vzniku: 1991
Délka: 95 min.
Původní název: (Danielle Steel’s) Palomino
Světová premiéra: 21. října 1991 – USA
Režie: Michael Miller
Scénář: Danielle Steel, Karol Ann Hoeffner
Produkce: Douglas S. Cramer, Darren Frankel, Daniel Franklin, Dennis Hammer
Hudba: Dominic Frontiere
Kamera: Lloyd Ahern II
Společnost: The Cramer Company / NBC Productions

 

Hrají: Lindsay Frost (Samantha Taylorová), Eva Marie Saint (Caroline Lordová), Rod Taylor (Bill King), Beau Gravitte (Charlie), Michael Greene (Josh), Daniel Davis (doktor), Ryan Todd (Timmie), Peter Bergman (Warren Taylor), Lee Horsley (Tate Jordan), Rose Portill (Donna), Kelly Miller (Liz Coreyová), Blake Conway (Mike Holly), a další

 

Údaje o DVD tradičně nejasné – kupujete to někdo? Jaké jsou parametry těch placek?