Angelina Jolie má dceru

Hollywoodská herečka Angelina Jolie porodila dceru, jejímž otcem je Brad Pitt. S odvoláním na prohlášení mluvčí Brada Pitta to dnes zveřejnila tisková agentura AP.
  

„Angelina Jolie a Brad Pitt přivítali v noci 27. května roku 2006 v africké Namibii svoji dceru Shiloh Nouvel Jolie-Pitt. Žádné další informace nebudou poskytovány,“ citovala agentura z prohlášení Cindy Guagentiové. Mluvčí dodala, že k dispozici nebudou žádné fotografie.

V sousvislosti s narozením dítěte hvězdného hereckého páru se očekával enromní zájem novinářů píšících o celebritách, proto rodiče kvůli raději odcestovali do Afriky. Angelina Jolie ostatně Afriku často navštěvuje jako vyslankyně dobré vůle Organizace spojených národů.

Jolie a Pitt se poznali při natáčení v roce 2005. Pitt byl ženat s Jennifer Aniston, se kterou se rozvedl loni na podzim. Jolie byla provdána a rozvedena dvakrát. Herečka adoptovala dvě děti, roční Zaharu z Etiopie a čtyřletého Maddoxe ze Kambodže. Pitt se rozhodl obě děti spoluadoptovat.

Shiloh je možné z hebrejštiny volně přeložit jako Mesiáš či Spasitel boží. Nouvel je zase francouzské slovíčko, které znamená nový. Pro toto francouzské slovíčko se Angelina rozhodla hlavně proto, aby tak vzdala hold své umírající matce Margeline, která je Francouzka.