TV Duel 2006/12 – Četník v New Yorku

Zítra vychází nové číslo časopisu TV-DUEL číslo 12/2006, které obsahuje další přílohu na DVD. Opět je to další díl série komedií o francouzských četnících, kteří tentokrát zavítali do Ameriky. Jde o díl Četník v New Yorku (Le Gendarme a New York).
  

Tentokrát je četnický oddíl vedený velitelem Gerberem vybrán, aby reprezentoval Francii na mezinárodním sjezdu četnictva v New Yorku. Cruchot, který je opět středem všeho dění má opět problémy se svou dcerou Nicole, která se rozhodne, že se přes jeho zákaz také podívá do Ameriky. Sotva četníci vyrazí, vyrazí Nicole za nimi a podaří se jí dostat na loď jako černý pasažér. V Americe prožije nejen milostnou historku s italským četníkem Aldem, který je tu také na sjezdu, ale také si zazpívá v televizi a hlavně zažije spoustu komických situací se svým otcem, který ji několikrát zahlédne a marně ji po celou dobu četnického sjezdu pronásleduje.

Tímto dílem „četnická“ série končí, a tak vás možná zajímá, co bude dál. Nabídka cenově výhodných DVD v TV DUELu pokračuje i v následujících číslech. V čísle 13 to bude film Slunce, seno, jahody, v čísle 14 pak navazující film Slunce, seno a pár facek.