Sobotní Šíp s DVD – Nové televizní recepty 1.

 V Šípu si zřejmě řekli, že vydávat DVD jenom dvakrát týdně je přežitek a tak ve snaze vyrovnat se Blesku a Aha! nasadily třetí edici – sobotní. I když je sobota již hodně exponovaný den, proč to nezkusit se silným kalibrem v podobě televizních kuchařek? Dnes v sobotu 7. června 2008 tedy poprvé vychází DVD v Šípu i v sobotu a to s titulem Nové televizní recepty 1. – Tescoma Vařečka s Ivanem Vodochodským.

 

Tescoma Vařečka se vrací! Populární televizní pořad je zpět – nový a lepší! Nabízí mnohem více kuchařských zajímavostí, dovedností, receptů a samozřejmě i oblíbeného moderátora a skvělého kuchaře Ivana Vodochodského. Jedinečné DVD obsahuje zbrusu nové díly Tescoma Vařečky. Pod taktovkou Ivana Vodochodského jsme pro Vás připravili ty nejlepší kulinářské speciality, okořenili jsme je chutí a vůní domova, přidali špetku receptů ze světa a jako třešničku na dort jsme ozdobili školičkou vaření pro každého. Ještě větší porce gastronomie – to je DVD Tescoma Vařečka s Ivanem Vodochodským!

Pořad se natáčel v showroomu Hanákovy kuchyně v pražských Vysočanech, který se na pár dní změnil ve filmařský kuchyňský ateliér. Převažuje česká a klasická kuchyně v tradičních i moderních úpravách, ale celkově bude mít cyklus mezinárodní záběr.

 

Na každém nosiči budou tři díly kulinářského magazínu, každý o délce zhruba 25 minut, kterými vás bude provázet právě Ivan Vodochodský. Krom toho bude DVD bohatě vybaveno recepty a dalšími bonusy. Můžete očekávat taky setkání se zajímavými hosty, výlety za gastronomií, seriál o víně…

 

DVD obsahuje recepty:
A) CHŘESTOVÁ SYMFONIE (učinkují: Ivan Vodochodský, Zdeněk Pohlreich):

1. Chřestový tatar

2. Chřestový krém

3. Chřest Praha, brambor

B) KUCHAŘKA PRO DCERU (učinkují: Ivan Vodochodský, Jana Zatloukalová):
1. Krémová rajčatová polévka
2. Krkovice na pivě
3. Citronový krém

C) ŠKOLA VAŘENÍ (učinkuje: Ivan Vodochodský):
1. Hovězí vývar
2. Kuřecí vývar

D) BONUSY – O chřestu / Avokádo / Jak vykostit kuře / Nepodařené záběry z natáčení /

E) TESCOMA OKÉNKO – Druhy nožů a jejich použití

 

Údaje o DVD:
Obraz: barevný, PAL, 4:3
Délka: 75 minut