DVD HIT – Autíčka 8

Podle stránek vydatavele na týden od 9. listopadu 2009 je za 49,- Kč v edici DVD HIT oznámeno další pokračování seriálu Autíčka 8 s podtitulem Sebeovládání – Důvěra. Konkrétní den zatím není znám, na pultech se DVD objevilo až ve středu 11. listopadu 2009.  

Vzdělávací animovaný seriál pro děti, který získal několik prestižních televizních cen Emmy. Jednotlivé příběhy učí děti hravou formou poznávat hodnoty, rozeznávat, co je správné a co ne.

 

Svět dětské fantazie nezná hranic… V jednom malém městečku žijí zvláštní obyvatelé, oživlá autíčka…  

 

Na DVD jsou inzerovány následující epizody:

 

Sebeovládání – důvěra

Izzi hledá tak vytrvale, až se jí podaří vyslídit svůj narozeninový dárek. Nevydrží čekat do oslavy. Zvědavost je silnější než ona. Sebe i přátele tím dostane do nehezké situace. Vezme si z toho poučení do dalších let?

 

Marnivost

Derek chce nad ostatními vyčnívat. Je povýšený a ke svým kamarádům se otočil zády. Je přeci zajímavější a lepší než oni. Pýcha však předchází pád. Jen aby na návrat mezi přátele nebylo již pozdě…

 

Empatie

Sporťák Johnny udělá světový rekord. Ovšem zcela jiný, než v jaký doufal. Postupem času zjistí, jak důležitá a drahocenná je empatie k ostatním autíčkům.

 

Závislost

Z Johnnyho se stal náruživý hráč. Bez her nedokáže být ani jeden den. EJ hry nevyhkledává. Jeho závislostí je jídlo a hlavně sladkosti. Oba čeká náročný úkol. Zbavit se svého zlozvyku. Uspějí v této zkoušce?

 

Hrdinství

Miles, EJ a Izzi mají příležitost setkat se s oblíbenými hrdiny z kovbojek. Všichni jsou zaskočeni jejich skutečným vzhledem a chováním.

 

Představivost

EJ by rád svištěl s větrem o závod, stejně jako to umí Johnny. Moudrý profesor ho naučí používat naplno vlastní představivost. Díky ní má EJ šanci se poprvé naplno rozjet.

 

Nebojácnost

Po nehodě, kterou zažil, má Miles strach jakkoli riskovat. Překoná za pomoci přátel své zábrany?

 

Obětavost – Franklin zahradníkem

Franklin si dělá obavy o Johnnyho. Zdá se, že neumí být skutečně šťastný.

Zadní strana 

Žánr: Animovaný / Vzdělávací seriál

Země původu: USA

Rok vzniku: 2003

Délka: 80 minut (podle Pavla M. 105 minut)

Původní název: Auto B-GOOD 8

Režie: Charles Meyer

Scénář: John Ingelin

Produkce: Gary Meyer

Společnost: Wet Cement Productions

 

Údaje o DVD:

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky, slovensky, maďarsky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 4:3

Bonus: trailer