North Video – Škola sexu – 3. lekce – Erotické hry + bonusové CD erotické hudby

S mírným zpožděním aktualizujme, že i dnešní nabídku obohatilo North Video třetím dílem cyklu pro dospěláky. Ve středu 16. prosince 2009 za 49,- Kč vyšlo DVD Škola sexu – 3. lekce – Erotické hry, doplněné bonusovým CD erotické hudby. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. Opět díky Newmymu (a omlouvám se za prodlevu, cesta z a do civilizace chvíli trvá).

Opravdové milenecké páry vás v této lekci provedou novými odvážnými technikami. Zjistíte, jak zábavné mohou být erotické pomůcky, a nauříte se smyslným dotekům. Rychlovky a fantazie okoření váš milostný vztah. Užijte si intimní sexuální pouto, které zaručí vašemu milování nekončící slast!  

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí.

 

Údaje o DVD:

 

Délka: 71 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 16:9

Bonus: Automyčka, Vtipy, Filmování, Rychlovky, Přiznání, Tipy + CD Erotické hudby