North Video – Iveta Bartošová – Když ticho zpívá (CD)

Dnes ve čtvrtek 17. prosince 2009 se na pultech za 49,- Kč objevilo novinkové album zpěvačky, která je stálým a oblíbeným objektem bulvárních zpráv. Rovnou v pošetkovém vydání přináší North Video CD Iveta Bartošová – Když ticho zpívá, které vzniklo u nového vydavatele MME Mercury Music & Entertainment, s.r.o. 

Kompilát ze zatím dostupných informací:

Vánoční album zpěvačky Ivety Bartošové s názvem Když ticho zpívá se objeví na hudebním trhu ve čtvrtek 17. prosince. Informovala o tom Kristýna Peterková ze společnosti MME Mercury Music & Entertainment.

 

Album se natáčelo za doprovodu Bohemian Symphony Orchestra Prague pod vedením dirigenta Martina Šandy ve studiu Za Vodou v Jílovišti. Obsahuje 11 vánočních skladeb včetně nového vánočního hitu Když ticho zpívá, který byl nasazen do rádií první týden v prosinci.

 

Všech 11 písní se na albu objeví také v instrumentální podobě. Produkce se ujal Karel Mařík, který je rovněž společně s textařem Petrem Šiškou autorem singlu Když ticho zpívá.

 

Jeden z informačních webů vtipně odkazuje na stránky oné společnosti www.mercurymusic.eu – ani to nezkoušejte, jsou "ve výstavbě".

 

Skutečnost (obsah CD) zatím neověřena.

 

Tak tohle stojí opravdu za přečtení…