North Video – Škola sexu – 5. lekce – Neuvěřitelné orgasmy

I mezi svátky je možno věnovat se jedné z nejpřirozenějších a nejoblíbenějších činností. North Video pokračuje pátým dílem výukového cyklu pro dospěláky. Ve středu 30. prosince 2009 za 49,- Kč vyšlo DVD Škola sexu – 5. lekce – Neuvěřitelné orgasmy. Lepší sex = lepší vztahy, pod vedením nejlepších sexuologů světa. DVD připravil MUDr. Radim Uzel, CSc. Newmy, díky.

Po dlouhá staletí byla lidská sexualita zahalována rouškou jakéhosi tajemství. Navíc byl lidský intimní život považován za něco neslušného a nemravného. Svobodná společnost odstraňuje tyto nálepky nemravnosti a lidská sexualita začíná být chápána jako přirozená součást života. Je nedílnou součástí osobnosti každého člověka a naplňuje základní lidské potřeby. Plný rozvoj sexuality je proto základem osobního, mezilidského a společenského štěstí. 

 

Víte, kolik druhů orgasmů můžete prožít? V této lekci vám naše skvělé páry detailně předvedou, jak jich nejlépe dosáhnout. Pošlete partnera do ráje rozkoší pomoí doteků, hlazení nebo i vibrátorů. Naučte se prodloužit šťastné chvíle. Objevte cesty ke společnému vrcholu a rozpoznejte blížící se klimax a hlavně tajný bod G, spínač explozivního orgasmu.  

 

Údaje o DVD:

 

Délka: 68 minut

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný 4:3

Bonus: Nejkrásnější láska, Důležité informace