DVD Levné knihy – červen 2006

Společnost Levné knihy KMa je jedním z nejpozoruhodnějších vydavatelských subjektů na našem trhu, a to se týká jak ceny, tak i šíře nabídky. Pojďme se podívat, co pro nás připravila v aktuální nabídce.
  

GANGY NEW YORKU
Režie: Martin Scorese
Vydavatel: Intersonic
Rok vydání: 2003
Cena: 99,– Kč
Jazyk: Čeština, Angličtina

Film se odehrává v 60. letech 19. st. na jihu Manhattanu. Občanská válka je v plném proudu a Amerika stojí na pokraji chaosu. Do jedné z nejchudších newyorských čtvrtí se po patnácti letech vrací Amsterdam Vallon (L. DiCaprio), aby zde pomstil smrt svého otce, kterou má na svědomí mocný šéf protipřistěhovaleckého gangu William Cutting. Vallon se infiltruje do jeho blízkosti … Pomstu mu však zkomplikuje nejen nečekaná Cuttingova náklonnost, ale i láska k tajemné kapsářce Jenny (C. Diaz)…

MŮJ SOUSED ZABIJÁK

GANGY NEW YORKU
Režie: Martin Scorese
Vydavatel: Intersonic
Rok vydání: 2001
Cena: 99,– Kč
Jazyk: Čeština, Angličtina

Drsná krimi-komedie, která má spád, grády, humor i napětí… Bruce Willis a Matthew Perry v černočerné komedii o tom, že existují ještě nebezpečnější lidé než zubaři. Mladý zubař Oz žije svým ne příliš poklidným životem na předměstí Montrealu. Má totiž velmi zlou manželku a tchýni. Jeho život se od základu změní, když se setká se svým novým sousedem, ve kterém pozná zabijáka přezdívaného Jimmy Tulipán. Ten udal svého šéfa a nyní doufá v poklidný život. Ozova manželka vymyslela pekelný plán…

NON STOP COUNTRY
Nosič: DVD
Cena: 69,– Kč

Více jak 10 hodin hudby – Don Williams, Dolly Parton, Tina Turner, Freddy Fender, Bonie Tyler, Willie Nelson, Kenny Rogers a další.

NON STOP JAZZ
Nosič: DVD
Cena: 69,– Kč

Více jak 10 hodin hudby – Lionel Hampton, Charlie Parker, Dexter Gordon, Chick Corea, Coleman Hawkins, Stan Getz, Dizzy Gillespie a další.

CELEBRATION OF THE SPIRIT
Nosič: DVD
Cena: 69,– Kč

Bernstein – Rutter – Britten – Tippet (hudební DVD).

NON STOP NEW AGE
Nosič: DVD
Cena: 69,– Kč

Více jak 10 hodin hudby – Flowing streams, Touch of love, The magic castle, Perfect love, Beautiful vibrations…

HIGHLAND INSPIRATION
Nosič: DVD
Cena: 69,– Kč
Vydavatel: MCPS
Rok vydání: 2004

Peaceful images of Norway and Iceland. Romantic classical melodies & highland moods (hudební DVD).