Česká multimediální – Sněhurka (CD)

V pátek 12. března 2010 nás díky společnosti Česká multimediální čeká na pultech další várka mluveného slova na CD s názvem Sněhurka, ke koupi za 49,90 Kč

Pohádky plné lásky – Sněhurka …a dvě pohádky navíc.

 

Pojďte si poslechnout pohádky plné lásky a štěstí. Vedle osvědčené Sněhurky získáte další dva kouzelné příběhy, které zahřejí u srdce vás i vaše nejmilejší. O tom, že pravá láska přemůže i ta nejsilnější kouzla, se můžete přesvědčit právě nyní. Nečekejte a pojďte se bavit!

 

Obsahuje:

 

1. Sněhurka (19:53)

2. O Černé princezně (28:42)

3. Princezna z hory Muntserrat (22:37)

 

Celkem 1 hodina 11 minut

 

Ani nejmocnější kouzla nepřemůžou lásku, o tom není pochyb. V oblíbeném příběhu o Sněhurce to platí dvojnásob. Lidé ji proto milují už dlouhá léta, a stále se k ní rádi vracejí. Sněhurka zkrátka patří do každé správné rodiny.

 

Bavte se s láskou!

 

Pyšnou královnu zajímá jen to jediné – zda je v království nejkrásnější. Když jí kouzelné zrcadlo prozradí, že Sněhurka je krásnější, chce se jí za každou cenu zbavit. Netuší ovšem, že proti ní stojí nepřemožitelná láska.

 

Černá princezna má možná strašidelné jméno, ovšem její srdce je čisté a dobré. Je zakletá a vysvobodit ji může pouze věrný a milující muž.

 

Zakleté princezny to vůbec nemají jednoduché. Výjimkou není ani ta z hory Muntserrat. Vyhraje láska i tentokrát?

 

Pojďte si to ověřit, a skvěle se při tom bavte!

 

Napsali: B. Němcová, J. Wolf, bratři Grimmové

Přeložila: J. Janečková

Hudba a zvuková režie: Jiří Philipp

Vypráví: Božena Homoloková, Lenka Sedláčková