Špidla Data Processing – Prokletý hřbitov: Krkavčí kletba – sběratelská edice (PC hra)

V pátek 4. dubna 2014 nabízí vydavatelství Špidla Data Processing v provedení Sběratelská edice již dávno vydanou hru Prokletý hřbitov – Krkavčí kletba. Vylepšená verze je ke koupi za 99,90 Kč.

Hrůzostrašná adventura plná hledaček a hlavolamů.

Ve hře na vás čeká:

– strašidelná atmosféra
– osvobození prokletých duší
– fantastická grafika

Hororový příběh plný mystiky a napětí

Bonusové hraní navíc

Strategická příručka

Tapety na plochu

Strašidelné spořiče obrazovky

Původní grafické nákresy

Poutavá hudba ke stažení

Žádná nehoda není náhoda. O té vaší to platí dvojnásob. Než jste se nadáli, strhla se bouře. Z mračen se spustil divoký déšť a blesky šlehaly všude kolem. Jeden z nich vás dokonce tak vylekal, že jste strhli volant stranou a i se svým vozidlem se ocitáte uvnitř neznámého hřbitova. Jste živí a zdraví, ale uvězněni mezi hroby dávno zemřelých. A bohužel pro vás, nejste tu sami. Na tomto místě totiž straší. Hemží se to tu duchy, kteří rozhodně nespí. Ani nemohou. Ostatně proto vás sem nejspíše zavál osud a zahradil vám jedinou únikovou cestu.
Jestliže zde nechcete zůstat navěky, musíte osvobodit každou prokletou duši, nahlédnout do její minulosti a dopřát jí tolik zasloužený věčný spánek. Budete pátrat po vrazích zemřelého, zachraňovat děti a mnoho dalšího. Na závěr vás čeká jedna další extra kapitola, která vám prodlouží již tak neskutečně dlouhý herní zážitek. Jste tedy připraveni na tajemnou cestu do minulosti? Tak na co ještě čekáte?

Sběratelská edice vám přináší jedinečný herní zážitek. Vychutnáte si pokračování příběhu v další bonusové kapitole. Navíc od nás obdržíte strategickou příručku obsahující stručný návod ke hře. Nastane se vám, že se ve hře „zaseknete“ na dlouhé dny. Po celou hru vás bude provázet kouzelná hudba, kterou si můžete nahrát do počítače a pouštět si ji, kdykoliv se vám zachce. Prohlédnete si i původní grafické nákresy od samotných tvůrců hry. To vše na vás čeká jen ve sběratelské edici. Nenechte si ujít jednu z nejzábavnějších adventur poslední doby!

proklety_hrbitov_back

Požadavky:

– Windows XP / Vista / 7
– procesor 1.4 GHz a vyšší
– 1 GB RAM
– DirectX
– 713 MB volného místa na disku
– doporučena je myš a zvuková karta